Turín – Cagliari 1:1 (kon.) | Fiorentina – Bologna 0:0 (kon.) | Sampdoria – CFC Janov 2:0 (kon.)
Sassuolo – Parma 0:0 (kon.) | Chievo – Neapol 1:3 (kon.) | Frosinone – Inter 1:3 (kon.)
FC Turín
1:1 (0:0)
Cagliari Calcio
cz Nedeľa 14.04.2019, 12:30 • Stadio Olimpico di Torino • Talianska Seria A • 32. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:34:40)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:20.

Je konec tohoto vypjatého utkání, které nakonec skončilo smírně 1:1.
    Začátek utkání bylo o něco lepší Cagliari, ovšem posléze se hra srovnala a ani jeden tým neměl nějakou převahu.
    Vše podstatné se odehrálo až ve druhém poločase. V 52. minutě poslal domácí do vedení Zaza. Ovšem v 74. minutě právě tento domácí útočník uviděl červenou kartu a poslal Turín do oslabení. V 78. minutě Pavoletti vstřelil gól, který nejprve nebyl uznán, ale po komunikaci s videorozhodčím to nakonec byla regulérní branka a Cagliari srovnalo na 1:1. V 82. minutě se počet hráčů vyrovnal, jelikož druhou žlutou uviděl Pellegrini. A nakonec v 90+5. minutě uviděl druhou žlutou další hostující hráč, tentokráte Barella.

90+7

90+7
    Následný rohový kop nic vážnějšího nepřinesl.
    90+6. Cragno si poradil s pokusem Baselliho.

90+6
    Následně se k přímému kopu postavil Daniele Baselli a vypálil skvělou ránu, kterou ovšem vyrazil Cragno!
    90+5. Červená karta Barelly po 2. žluté

90+5
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Nicoló Barella (Cagliari Calcio), který jasně a zezadu poslal soupeře k zemi a je to tak už třetí červená karta v dnešním zápase!

90+4
    Hosté se dostali do zajímavé šance, ale přízemní centr skončil jen vedle domácí brány.

90+3
    Ani tato útočná akce domácích nic nepřinese a míč mají v moci pouze hostující hráči.

90+2
    Centr domácích z levé strany skončil pouze v zámezí a následuje tak odkop od hostující svatyně.

90+1
    Turín chce tento zápas dotáhnout do vítězného konce, ale spíše se dočkáme jen další remízy.

90
    Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc.

90
    Po rohu se domácí hráč sice dostal do zakončení, ale to zamířil jen vedle hostující svatyně.