Třinec – Liberec 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 4:5 (po pr.)
Chomutov – Sparta Praha 6:5 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 8:2 (kon.) | Hradec Králové – Litvínov 0:3 (kon.)
Olomouc – Plzeň 2:5 (kon.)
Berani Zlín
4:5 (1:1, 0:1, 3:2 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Piatok 11.11.2016, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR) • 19. kolo
    61:23 David TOMÁŠEK - 4:5
    Zdroj: Hokejka TV

61:23
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    DAVID TOMÁŠEK využil fatální chyby v rozehrávce domácích a zajišťuje Dynamu dvoubodový i veslejší návrat domů.
    59:54 Lukáš NAHODIL - 4:4

59:54
    Tentokrát zazmatkovala obrana domácích a zápas půjde nejspíše do prodloužení! Na brankovišti se rychle zorientoval LUKÁŠ NAHODIL a přidává svůj druhý zásah v utkání. Asistence: Tomáš Rolinek.
    59:36 Tomáš ROLINEK - 4:3

59:36
    Při power-play Dynamo snižuje na rozdíl jediné branky! TOMÁŠ ROLINEK dokázal z rychlé dorážky dopravit kotouč za Kašíkova záda. Asistence: Michal Bárta.

58:40
    Pardubice to ještě zkoušejí bez brankáře. Klouček je na střídačce.

53:12
    Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.
    52:27 Roberts BUKARTS - 4:2

52:27
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tohle je pořádně ledová sprcha pro Pardubice. Ty ještě před chvíli držely vedení o jeden gól, ale nyní je vše jinak. Holík v přečíslení posunul mezi kruhy na ROBERTSE BUKARTSE, který zacílil přesně mezi Kloučkovy betony. Asistence: Petr Holík.
    50:53 Roman VLACH - 3:2

50:53
    Pardubičtí v této situaci zazmatkovali na vlastním brankovišti a obrovská aktivita domácích byla využita. K odraženému kotouči se nejrychleji dostal ROMAN VLACH, který tak přidává druhou trefu v dnešním utkání. Asistence: Antonín Honejsek, Pavel Kubiš.
    48:44 Roman VLACH - 2:2

48:44
    Domácí využívají i druhou přesilovou hru a stav je opět nerozhodný. ROMAN VLACH využil nahrávky od Honejska a přesnou střelou z úhlu srovnává stav utkání. Asistence: Antonín Honejsek, Miroslav Blaťák.

46:59
    Klouček vyrazil Kotvanovu pumelici, následně maskou vytěsnil do bezpečí pokus Bukartse.

47:13
    Bukarts převzal puk v útočné třetině a byl faulován. David Tomášek (PCE) 2 minuty za hákování.

42:39
    Říčkovu střelu chytá Klouček pěkným semaforem.

41:22
    Podešvova střela z úhlu zacinkala na tyčku.
    34:33 Tomáš KLIMENTA - 1:2

34:33
    Mezitím co už byli hosté kompletní se z bezprostřední blízkosti prosadil TOMÁŠ KLIMENTA, který nasměroval svůj pokus do vrchní části branky. Dynamo tedy jde do těsného vedení. Asistence: Petr Hubáček.

32:51
    Kašík se přemístil a skvělým zákrokem udržel ve výstroji nahození Redenbacha.

32:27
    Pardubice si vybojovaly přesilovou hru pět na čtyři. Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za podražení.

30:03
    Lavička Pardubic si bere oddechový čas.

27:46
    Vlach nejprve poslal kotouč vysoko nad branku Kloučka, který posléze vychytal v tutové dorážce Honejska.

24:18
    Blaťák se opět ocitl v šanci, kde tentokrát nastřelil levou tyčku pardubické klece.

23:09
    Tyler Redenbach (PCE) dvě minuty za sekání.

20:34
    Zlínští mohou děkovat Kašíkovi, který se skvěle přemístil a na brankové čáře zachytil gólovou šanci Nahodila.

16:16
    Tomáš Kaut (PCE) je potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

13:18
    Tomáš Žižka (ZLN) 2 minuty za hákování.

5:04
    Miroslav Rohlík (PCE) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
    2:09 OLDRICH KOTVAN - 1:1

2:09
    Berani bleskově vyrovnávají stav zápasu a využívají první přesilovou hru. Bukarts našel osamoceného OLDRICHA KOTVANA, který střelou z první překonal přesouvajícího se Kloučka. Asistence: Roberts Bukarts, Tomáš Žižka.

1:49
    Ondřej Panna (PCE) 2 minuty za hákování.
    0:49 Lukáš NAHODIL - 0:1

0:49
    Pardubičtí se ujímají po hrubé chybě Antonína Bořuty vedení v zápase! Zlínský obránce namazal kotouč přímo na čepel LUKÁŠE NAHODILA, který poprvé Kašíka nepřelstil, ale podruhé se štěstí dotlačil kotouč za jeho záda. Asistence: Tomáš Klimenta.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 3. Kotvan (Bukarts, Žižka), 49. R. Vlach (Honejsek, Blaťák), 51. R. Vlach (Honejsek, Kubiš), 53. Bukarts (P. Holík) – 1. Nahodil (Klimenta), 35. Klimenta (Hubáček), 60. Rolinek (Bárta), 60. Nahodil (Rolinek), 62. Tomášek

Berani Zlín: Kašík – Kotvan, Marušák, Blaťák, Bořuta, Žižka, Matějíček, Horák – Říčka, P. Holík, Bukarts – Kubiš, R. Vlach, Honejsek – O. Veselý, Podešva, J. Ondráček – Maruna, Popelka, Gago – Karafiát.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček – Ščotka, Schaus, Čáslava, Nedbal, Leduc, Havlík, Bokroš – Hubáček, Redenbach, P. Sýkora – Rolinek, Nahodil, Klimenta – T. Kaut, Tomášek, Bárta – Panna, Poulíček, Rohlík.

Rozhodca: Čech, Pražák – Gebauer, Lederer