Boston – Columbus 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 2:4 (kon.) | Carolina – Anaheim 2:4 (kon.)
Montreal – LA Kings 4:1 (kon.) | Detroit – Vancouver 3:1 (kon.) | Tampa Bay – NY Islanders 4:1 (kon.)
Florida – San Jose 2:4 (kon.) | Nashville – St. Louis 3:1 (kon.) | Calgary – Dallas 2:4 (kon.)
Arizona – Winnipeg 2:3 (kon.)
Calgary Flames
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
Dallas Stars
cz Piatok 11.11.2016, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL
    Stars 4, Flames 2

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji dobrou noc. (05:49:12)

3. Brett Kulak (CGY) 0+2

Je dobojováno! Hosté z Dallasu sice v průběhu utkání přišli o dvoubrankový náskok, díky dobře sehrané přesilovkové akci ve třetí třetině a druhé trefě kapitána Benna se však radují z výhry 4:2 a zisku dvou bodů.

59:40
    Kari Lehtonen ještě musel řešit závar před brankou, kde byl hodně aktivní Matt Stajan.
    59:07 Antoine ROUSSEL - 2:4

59:07
    Dallas právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! ANTOINE ROUSSEL sice spíše jen odpaloval kotouč pryč z vlastní poloviny, povedlo se mu to ale tak šikovně, že puk skončil v odkryté kleci.
    Asistence: Justin Dowling.

58:51
    Faksa zvládl klíčové vhazování a hosté jsou v pěti.

58:40
    Trenér Calgary Glen Gulutzan si bere oddechový čas. Zatímco ještě předloni se Flames proslavili zázračnými obraty zápasů, letos se jim nepodařilo vyrovnat v samém závěru utkání ani jednou. Změní se to teď, nebo Stars pojistí svou výhru trefou do prázdné branky?

58:40
    Elliott na střídačce a Lehtonen s pukem v lapačce, hra se přerušuje. Dowling se brzy vrátí do hry.

58:32
    Dougie Hamilton v obtížné situaci udržel puk a Flames hrají v šesti!

58:06
    Jamie Benn ale získal puk a posílá ho přes celé hřiště.

57:55
    Domácí díky Gaudreauovi opět získali útočné písmo.

57:38
    Po střele Monahana se hosté osvobozují.

57:19
    Gaudreau zavezl puk do pásma a Giordano v nadějné pozici minul.

56:51
    Hosté hráli v šesti a nabízí tři minuty před koncem domácím možnost přesilové hry! Trenér Lindy Ruff se zlobí, ale nic s tímto verdiktem už nenadělá.

Michal Muška

Góly a asistencie: 22. J. Gaudreau (Kulak, Monahan), 24. J. Gaudreau (Kulak, Frolík) – 13. Korpikoski (Faksa), 16. Jamie Benn (Klingberg, Faksa), 48. Jamie Benn (Roussel, Seguin), 60. Roussel (Dowling)

Calgary Flames: Elliott – Giordano, Brodie, Jokipakka, D. Hamilton, Kulak, Engelland – Chiasson, Monahan, J. Gaudreau – Ferland, Backlund, Frolík – Shinkaruk, S. Bennett, Brouwer – Stajan, F. Hamilton, Vey.
    Dallas Stars: Lehtonen – Hamhuis, Klingberg, Johns, Oduya, Jordie Benn, Oleksiak – Jamie Benn, Faksa, Korpikoski – Roussel, Seguin, Eaves – McKenzie, D. Shore, B. Ritchie – G. Smith, Dowling, Cracknell.