Boston – Columbus 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 2:4 (kon.) | Carolina – Anaheim 2:4 (kon.)
Montreal – LA Kings 4:1 (kon.) | Detroit – Vancouver 3:1 (kon.) | Tampa Bay – NY Islanders 4:1 (kon.)
Florida – San Jose 2:4 (kon.) | Nashville – St. Louis 3:1 (kon.) | Calgary – Dallas 2:4 (kon.)
Arizona – Winnipeg 2:3 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Minnesota Wild
cz Piatok 11.11.2016, 01:10 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na shledanou. (03:54:29)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Eric Staal (MNS) 1+2
    2. Nino Niederreiter (MNS) 1+1
    3. Phil Kessel (PIT) 0+2

Právě skončilo utkání mezi Pittsburghem Penguins a Minnesotou Wild. První dvě třetiny nám přinesly velmi svižný hokej a nerozhodný stav 2:2 a rozuzlení mělo přijít v závěrečně periodě. A taky přišlo. O vítězství Minnesoty rozhodla chyba Krise Letanga, který ztratil puk za vlastní bránou a gólovou radost z toho vytěžil Eric Staal, jenž dorazil střelu Chrise Coyla. Půl minuty před koncem navíc pečetil výhru hostů trefou do prázdné brány při powerplay domácích Jason Pominville a Wild se tedy radují z výhry 4:2.

59:45
    Závěr utkání už se dohrává. Ani jeden z týmů už nikam nespěchá.
    59:30 Jason POMINVILLE - 2:4

59:30
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A s největší pravděpodobností je rozhodnuto! Powerplay se domácím vůbec nepodařila. Spurgeon nejprve zablokoval střelu Kunitze a následně se odražený puk dostal k JASONU POMINVILLOVI, který z vlastního obranného pásma trefuje opuštěnou klec Pittsburghu a pečetí tak výhru svého týmu. Asistence: Jared Spurgeon.

59:02
    Fleury uhání na střídačku a domácí to zkoušejí v šesti lidech v poli.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Tahle hra u mantinelu v útočném pásmu hostům vyhovuje. Jak dlouho to ale vydrží?

58:21
    Pens navíc zahráli zakázané uvolnění, a tak se hra stěhuje do obranného pásma domácích.

57:49
    Hörnqvistův slabý pokus přikryl pod svou lapačku Dubnyk. Domácím už mnoho času nezbývá.

57:37
    Hosté vyvezli kotouč do útočného pásma, ale tam jej vzápětí ztratili a musí rychle zpátky.

56:52
    Suter loktem odrazil střelu Schultze do ochranné sítě. Vhazování v obranné třetině Wild.

56:22
    Chytrý oblouček hostů do středního pásma. Minnesota se už nikam nežene a soustředí se na udržení těsného náskoku.

55:56
    Letangova dělovka z druhé vlny končí ve výstroji Dubnyka. Domácí nyní stupňují svůj tlak, avšak Wild stále odolávají.

55:35
    Domoulinovu střelu od modré Dubnyk vyráží a hostí dostávají puk ze své třetiny.

55:25
    Sheary nepřesně rozehrál, ale Wild posílají puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 8. Crosby (Kessel, Letang), 28. Hörnqvist (Kessel, Malkin) – 19. Coyle (Suter, E. Staal), 30. Niederreiter (E. Staal), 43. E. Staal (Coyle, Niederreiter), 60. Pominville (Spurgeon)

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury – Letang, Dumoulin, Daley, Määttä, J. Schultz, Cole – Hörnqvist, Crosby (C), Hagelin – Kessel, Malkin, Kunitz – Rust, Bonino, Sheary – Fehr, Cullen, S. Wilson.
    Minnesota Wild: Dubnyk – Dumba, Suter, Folin, Brodin, Spurgeon, Reilly – Coyle, E. Staal, Niederreiter – Pominville (C), M. Koivu, Mikael Granlund – Z. Mitchell, Haula, Zucker – Stewart, Graovac, Eriksson Ek.

Rozhodca: Pochmara, L´Ecuyer – MacPherson, Murray

Diváci: 18 458