Třinec – Liberec 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 4:5 (po pr.)
Chomutov – Sparta Praha 6:5 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 8:2 (kon.) | Hradec Králové – Litvínov 0:3 (kon.)
Olomouc – Plzeň 2:5 (kon.)
Berani Zlín
4:5 (1:1, 0:1, 3:2 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Piatok 11.11.2016, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR) • 19. kolo

Už to vypadalo, že Zlín má po dvou rychlých trefách Vlacha jisté tři body, ale vše bylo nakonec jinak. Pardubice v závěru zabraly, při hře bez brankáře snížily stav a dokonce pouhé čtyři vteřiny před koncem třetí třetiny srovnal Nahodil a duel šel do prodloužení. Tam rozhodl o dvou bodech pro Dynamo David Tomášek. (20:04:49)

61:23 David TOMÁŠEK - 4:5
    Zdroj: Hokejka TV

61:23
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    DAVID TOMÁŠEK využil fatální chyby v rozehrávce domácích a zajišťuje Dynamu dvoubodový i veslejší návrat domů.

60:30
    Hned z kraje prodloužení se Sýkora protlačil před Kašíka, který zabránil jistému gólu.

60:01

Třetí třetina nám ukázala, jak je hokej nevyzpytatelný. Dynamo nejprve vedlo, ale poté vedení ztratilo a v samotném závěru při power-play srovnal Rolinek a zápas poslal do prodloužení z dorážky Lukáš Nahodil. Za malou chvíli tedy startuje pětiminutové prodloužení.

60:00
    59:54 Lukáš NAHODIL - 4:4

59:54
    Tentokrát zazmatkovala obrana domácích a zápas půjde nejspíše do prodloužení! Na brankovišti se rychle zorientoval LUKÁŠ NAHODIL a přidává svůj druhý zásah v utkání. Asistence: Tomáš Rolinek.
    59:36 Tomáš ROLINEK - 4:3

59:36
    Při power-play Dynamo snižuje na rozdíl jediné branky! TOMÁŠ ROLINEK dokázal z rychlé dorážky dopravit kotouč za Kašíkova záda. Asistence: Michal Bárta.

58:40
    Pardubice to ještě zkoušejí bez brankáře. Klouček je na střídačce.

56:54
    Rolinek mohl snížit, ale toho překvapil rychle padající Kašík, který si posléze schoval puk do lapačky.

56:23
    Pardubice se ještě snaží snížit, ale Zlínští si dobře pokrývají prostor kolem Kašíka a co se dostaně před něj, tak brankář Zlína zlikviduje.

55:15
    Veselý je zpátky ve hře a Zlín je kompletní.

54:18
    Schausovu tvrdou střelu zblokoval obětavý Ondráček. Následně se domácím podařilo osvobodit díky Žižkovi.

53:50
    Holík sebral puk z hokejky Hubáčkovi a vyhazuje ho do bezpečí.

53:12
    Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za držení protihráče.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 3. Kotvan (Bukarts, Žižka), 49. R. Vlach (Honejsek, Blaťák), 51. R. Vlach (Honejsek, Kubiš), 53. Bukarts (P. Holík) – 1. Nahodil (Klimenta), 35. Klimenta (Hubáček), 60. Rolinek (Bárta), 60. Nahodil (Rolinek), 62. Tomášek

Berani Zlín: Kašík – Kotvan, Marušák, Blaťák, Bořuta, Žižka, Matějíček, Horák – Říčka, P. Holík, Bukarts – Kubiš, R. Vlach, Honejsek – O. Veselý, Podešva, J. Ondráček – Maruna, Popelka, Gago – Karafiát.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček – Ščotka, Schaus, Čáslava, Nedbal, Leduc, Havlík, Bokroš – Hubáček, Redenbach, P. Sýkora – Rolinek, Nahodil, Klimenta – T. Kaut, Tomášek, Bárta – Panna, Poulíček, Rohlík.

Rozhodca: Čech, Pražák – Gebauer, Lederer