Třinec – Liberec 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 4:5 (po pr.)
Chomutov – Sparta Praha 6:5 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 8:2 (kon.) | Hradec Králové – Litvínov 0:3 (kon.)
Olomouc – Plzeň 2:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 11.11.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 19. kolo

52:20
    Dvě minuty za hákování dostal Tomáš Urban (MBL).

47:20
    Za podražení byl na dvě minuty vyloučen Jiří Kučný (MBL).

39:00
    Zatímco se z trestné lavice vrací Petr Vampola, byl na dvě minuty za nedovolené bránění vykázán Karol Sloboda (VIT).

35:22
    Další vyloučení pro domácí dává další velkou příležitost Ostravě k tomu, aby vyrovnala. Dvě minuty za podražení dostal Matěj Stříteský (MBL).

32:14
    Tomáš Voráček (MBL) je vyloučen na spolu s Markem Trončinským (MBL). Prvně jmenovaný na 2+2 minuty za hrubost a Trončinský na dvě minuty za faul loktem. Na druhé straně dostal trest Petr Kolouch (VIT) na 2+2 minuty za hrubost. Dvouminutovou početní výhodu si tedy zahrají Ostravané.

29:32
    ŠKOENERGO Aréna je svědkyní dalšího vyloučení. Kapitán domácích Jan Hanzlík (MBL) byl vykázán na dvě minuty za nedovolené bránění.

28:10
    Navíc se vylučuje na straně Bruslařů. Osobní desetiminutový trest za nesportovní chovánídostal Petr Vampola (MBL).

24:42
    Domácím přesilová hra moc dlouho nevydržela. Na dvě minuty byl za nedovolené bránění vykázán Marek Trončinský (MBL).

23:50
    Po faulu na Matěje Stříteského teče domácímu obránci krev. Vyloučen byl Jan Hudeček (VIT). Vítkovický útočník byl vyloučen na pět minut a dokonce utkání. Trest za něj odpyká Jakub Illéš.

12:05
    Znovu se vylučuje, tentokrát na straně domácích. Menší trest za hru vysokou holí inkasoval Tomáš Urban (MBL).

08:39
    Vítkovičtí se budou bránit. Na dvě minuty za držení protihráče byl vyloučen Roman Szturc (VIT).

07:37
    První vyloučení zápasu je na straně Mladé Boleslavi. Lukáš Žejdl byl vykázán na dvě minuty za hákování.

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 9. Hyka, 38. Jonák (t.s.), 44. Urban (Hyka) – 49. Vandas (Hrbas, O. Roman), 55. D. Květoň (Tybor, Stastny)

BK Mladá Boleslav: Lukáš – Trončinský, Kučný, Stříteský, T. Voráček, Hanzlík (C), Kurka, Štich – Látal, Vampola, Klepiš – Hyka, Urban, Lenc – Orsava, Žejdl, Jonák – Pabiška, Volf.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák – Hrbas, Sloboda, Výtisk (C), Sedlák, L. Kovář, D. Krenželok, Puzič – Szturc, Stastny, P. Zdráhal – O. Roman, D. Květoň, Kucsera – Kolouch, Vandas, Illéš – Balán, Hudeček, Tybor.

Rozhodca: Hodek, Petružálek – Bláha, Hynek

Diváci: 3 511