Zvolen – Trenčín 2:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Skalica 2:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 3:4 (kon.)
Košice – Topoľčany 10:1 (kon.) | Poprad – HC Slovan 2:3 (2:3 po s.n.) | B. Bystrica – Žilina 3:1 (kon.)
po s.n. (2:3)
HK Poprad
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
HC SLOVAN Bratislava
Sobota 04.10.2014, 15:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Extraliga juniorov

Vážení športoví priatelia, skončilo sa nám stretnutie medzi Popradom a Slovanom Bratislava. Slovanisti získali dva body po víťazstve nad Popradom. Rozhodujúci nájazd strelil Marco Halama.

Ja sa s vami z popradského zimného štadióna lúčim a prajem príjemný zvyšok večera. (17:22:36)

Slovan Bratislava dal gól! O výhre Slovana v samostatných nájazdoch rozhodol MARCO HALAMA!

Samostatné nájazdy začínajú.

V samostatných nájazdoch bude začínať Poprad.

Napokon sa ani v predĺžení nerozhodlo o osude stretnutia, a tak budeme po krátkej úprave ľadovej plochy svedkami samostatných nájazdov, v ktorých sa definitívne rozhodne, či druhý bod pôjde Popradčanom alebo Slovanu.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:49
    Ešte o poslednú strelu sa pokúsil Marko Šotek, ktorý zakončoval zo stredného pásma, no len do Barošovej výstroje.

63:47
    Mihalko najprv pochybil v útočnom pásme na modrej čiare, stratil puk, do zakončenia sa dostal Tibenský s Jaššom, no napokon sa stihol Mihalko vrátiť a druhého hráča si zobral na starosť Denis Šterbák. Poprad tak neinkasoval.

63:39
    Tomáš Gula vystrelil puk cez všetky čiary, a tak sa hra sťahuje pred Samuela Baroša.

63:13
    V jedinečnej gólovej šanci sa ocitol Dominik Laššo, ktorý si osamotený spracoval prihrávku od Tibenského z rohu klziska, no z tesnej blízkosti brány strieľal len do výstroje popradského gólmana!

62:47
    Paczkowski prešiel celé ihrisko po pravom krídle, následne z pravého kruhu hľadal v medzikruží Dávida Tomečka, no prihrávku k nemu napokon nedoputovala.

62:01
    Jakub Ficel sa zmocnil puku v strednom pásme a nahodil ho na brankára Lubu, ktorý pre istotu hru prerušil.

61:18
    Lukáš Toma získal nahodený puk od Krmenčíka v útočnom pásme, no následne bekhendom nemieril do priestoru brány.

60:25
    Paczkowski je už však v týchto chvíľach na ľade a začína sa hra štyroch proti štyrom.

60:03
    Popradčania získali puk a okamžite ho vyhodili cez všetky čiary. Musia sa ešte brániť v početnej nevýhode.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej časti hry skóroval ešte Kollar, a tak bude po krátkej prestávke nasledovať päťminútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:31
    Tibenský našiel z pravej strany v medzikruží Halamu, no ten zakončoval len mimo priestoru brány.

59:04
    Tomáš Gula nahodil puk na bránu, Luba dokázal vyrážať a následne sa domáci hokejisti oslobodili.

58:25
    Presilová hra pre Slovan. Oliver Paczkowski dostáva dve minúty za podrazenie.

57:50
    Stanislav Krajč sa natlačil po pravej strane až do bránkoviska, kde preletel cez masku brankára Lubu, ten ostal chvíľu otrasený, no vyzerá byť v poriadku a ostane v bráne.

57:31
    Miroslav Olejník získal v obrannom pásme puk, no následne ho vyhodil cez všetky čiary, čo znamená zakázané uvoľnenie.

56:54
    Bratislavskí hokejisti sa dostali do ďalšieho ohrozenia popradskej brány, keď z medzikružia prihrával puk Tibenský na hokejku Marca Halamu, no tento hráč mieril len do bezpečnej Lubovej výstroje.

55:43
    Dávid Tomečko nastrelil puk zo stredného pásma len na mantinel, následne ho získali hostia a budú sa pokúšať o útočnú akciu.

54:52
    Juraj Jurkovič švihom strieľal od modrej čiary, jeho strelu gólman Michael Luba videl a dokázal ju zastaviť na svojom betóne a následne prikryť.

54:37
    Igor Ďurčo sa natlačil do zakončenia po ľavom krídle, no z dolnej časti ľavého kruhu mieril len do Barošovho betónu bekhendovou strelou.

53:14
    Stanislav Krajč sa pretlačil v útočnom pásme cez dvojicu popradských obrancov, následne zakončoval bekhendom, no gólman Luba nemal s jeho strelou problém a vyrazil ju svojou hokejkou.

52:21
    Denis Šterbák získal puk v strednom pásme, s ľahkosťou sa po pravom krídle dostal do útočného a strieľal z horného vrcholu pravého kruhu, no mieril tesne vedľa brány.

51:40
    Michal Kojda sa dostal k odrazenému puku do medzikružia, strieľal spoza Šoteka, no popradský obranca napokon puk zblokoval.

51:01
    Bratislavskí hokejisti dokážu držať útočné pásmo ako to len ide. Každý vyhodený puk od Popradčanov sa im darí zachytiť na modrej čiare.

49:44
    Brankár Luba bol teraz v ohrození, keď sa pred neho spoza brány natlačil Tibenský, popradský gólman vyrazil puk a následne dokázal zneškodniť aj dorážku od Petra Kollara z tesnej blízkosti.

48:39
    Na opačnej strane mal možnosť Dávid Tomečko, no popradský kapitán juniorky z medzikružia nastrelil pravú žŕdku!

48:19
    Hostia predviedli peknú kombináciu, keď Kuzmín našiel prihrávkou spoza brány pred bránkoviskom Lašša, no tomu vyrazil puk Luba svojou hokejkou.

47:39
    Oliver Paczkowski získal puk v útočnom pásme pri mantineli, v rýchlosti sa uvoľnil do medzikružia, no následne strieľal iba do Barošovej výstroje a hra bola prerušená.

46:52
    Michal Bílik strieľal z ľavej strany od modrej čiary, no jeho zakončenie po ľade smerovalo tesne vedľa pravej žrde.

46:16
    Róbert Jenčo sa uvoľnil do zakončenia po pravom krídle, strieľal z pravého kruhu, no nakoniec iba prestrelil bránu.

45:52
    Mihalko prihrával do stredného pásma Kristiánovi Rušinovi, no ten iba puk tečoval do útočnej tretiny. Následne sa hra presunula a domáci hokejisti sa dopustili icingu.

45:04
    Bratislavskí hokejisti držia Popradčanov v obrannom pásme dosť často, tí si len s ťažkosťami môžu vydýchnuť. Teraz však "kamzíkom" pomohol brankár Luba, keďže zachytil strelu z ľavej strany.

43:36
    Michal Kojda strieľal opäť, tentokrát už bol presnejší, keď od mantinelu na ľavej strane trafil Lubovu výstroj, ktorá puk usmernila do rohu klziska.

42:58
    Michal Kojda si spracoval puk v medzikruží a vystrelil švihom, no jeho prízemné zakončenie smerovalo napokon iba tesne vedľa ľavej žrde.

42:20
    Hrať sa nám tak bude v opatrnom tempe, keďže je stav vyrovnaný 2:2 a o priebehu tohto zápasu sa môže rozhodnúť až v predĺžení alebo samostatných nájazdoch.

41:15
    Slovan Bratislava dal gól!
    To som však asi až príliš privolal, keďže hostia vyrovnávajú stav tohto stretnutia! Puku sa na modrej čiare zmocnil Vidovič, ktorý okamžite strieľal na bránu, Luba puk vyrazil ani nevedel ako, puk chvíľu bol vo vzduchu a následne sa dostal ku ľavej žrdi, kde bol PETER KOLLAR, ktorý zakončil do odkrytej popradskej brány!
    Asistencia: Filip Vidovič.

40:46
    Bílik nepresne rozohral, puk sa dostal ku Denisovi Šterbákovi, ktorý ho dokázal odstreliť ku Barošovi. Zatiaľ sa Bratislavčanom presilovka príliš nedarí.

40:10
    Bratislavskí hokejisti začínajú tretiu tretinu s vedomím toho, že ešte trvá ich početná výhoda. Puk však teraz majú na hokejkách Popradčania.

40:01

V druhej časti hry sme videli dva presné zásahy, najprv v skóre v 32. minúte navyšoval Jenčo, no v 37. minúte znížil za hostí Jaššo.
    Tretia dvadsaťminútovka sa začína približne o 16:34.

40:00

39:53
    Tomáš Gula vypálil od modrej čiary prízemnú delovku, ktorú tesne spred brány tečoval Halama, no len do výstroje popradského gólmana.

39:40
    Slovan bude mať v závere druhej tretiny ešte presilovú hru, ktorá bude pokračovať aj v poslednej časti hry. Lukáš Toma odchádza na dve minúty za podrazenie.

38:42
    Popradčania sa už v závere druhej tretiny o nič výrazné nepokúšajú, snažia sa držať puk na svojich hokejkách a nepustiť súpera ku strele.

37:33
    Denis Šterbák si v strednom pásme obhodil spoluhráča a následne z pravej strany pred bránou hľadal Ženčucha, no tomu sa nepodarilo zakončovať.

36:56
    Hosťujúcim hráčom sa podarilo znížiť stav stretnutia! DOMINIK LAŠŠO získal puk po chybe popradskej obrany, z pravej strany sa natlačil poza bránu a následne bekhendovou zadovkou šikovne pravdepodobne spoza brány prekonal Lubu popod betón!
    Bez asistencie.

36:12
    Od modrej čiary nahodil puk na bránu Filip Kundrát, strelu sa podarilo doraziť Stanislavovi Krajčovi, ale len do tela gólmana Popradu. Následne sa hra prerušila.

35:47
    Tentokrát strieľal z medzikružia Michal Kojda, no jeho pokus dokázal zastaviť popradský útočník a strelec prvého gólu dnešného stretnutia, Róbert Jenčo.

35:01
    Dominik Laššo vykorčuľoval po ľavom krídle, pripravil si puk na strelu na dolnej časti ľavého kruhu, no následne sa mu do strely dobre defenzívne hodil Oliver Paczkowski a zblokoval tento pokus.

34:45
    Miroslav Olejník sa natlačil z vhadzovania v útočnom pásme sám pred brankára Baroša, zakončoval len do jeho betónov, následne bola brána posunutá, keďže do Olejníka zozadu vrazil Matej Pokorný.

34:10
    Ďurčo dokázal puk vybojovať pred bránkoviskom, bekhendom ho posunul k opačnej žŕdke, kde bol Boris Šterbák, no jemu sa nepodarilo puk zasiahnuť.

33:36
    Filip Kundrát vystrelil švihom z hornej časti ľavého kruhu, gólman Luba videl puk dôkladne a dokázal ho zachytiť vo svojej výstroji.

32:57
    Tibenský dokázal preniesť puk od mantinelu pred bránu, kde mal Philippa Poschmanna, no napokon jemu puk preskočil cez hokejku, a tak sme zakončenie nevideli.

32:22
    Tibenský vyhodil puk z obranného pásma až ku Lubovi, ku ktorému sa už blížili viacero hráčov v belasých dresoch, a tak musel gólman Popradu puk prikryť.

31:58
    Následne sa podarilo domácim dostať do tesnej blízkosti brány, keď z dolnej časti pravého kruhu strieľal Mário Baranik, ale len do Barošovej výstroje.

31:21
    Poprad dal gól!
    Popradskí hokejisti strieľajú aj druhý gól v tomto stretnutí! V obrannom pásme sa zmocnil puku Krmenčík, ktorý krásne našiel pred útočnou modrou čiarou LUKÁŠA TOMU, ten si to namieril sám na brankára Baroša a dokázal ho prekvapiť strelou pod vyrážačku!
    Asistenciu si pripísali Marek Krmenčík a Igor Ďurčo.

31:07
    Jozef Tibenský sa dostal sám na bránu, no pred bránkoviskom ho dokázal čistým defenzívnym zákrokom hokejkou zastaviť Denis Šterbák.

30:28
    Popradčania nedobre rozohrali útočnú akciu, pri mantineli v útočnom pásme zachytil puk Halama, ktorý ho posunul do medzikružia Tibenskému, no ten strieľal iba do výstroje brankára Lubu.

30:08
    Jakub Ficel nahodil puk zo stredného pásma na Lubu, no tento úkon už bol označený ako ofsajdový. Následne sa vhadzuje v obrannom pásme Slovanu, po Barošovej pravici.

29:22
    Andrej Benčat (Slovan) dostáva desať minút za nešportové správanie.

29:22
    Mário Baranik tvrdo napriahol v medzikruží, zakončoval do výstroje gólmana Baroša, no čiarový rozhodca vzápätí odpískal ofsajd.

28:58
    Popradčania vyhodili puk z obranného pásma von z tretiny, následne sa o útok budú snažiť hosťujúci hráči z Bratislavy.

28:16
    Denis Šterbák inkasoval za bránou tvrdý hit od Stanislava Krajča, následne sa tam chvíľu bojovalo puk, no nakoniec ho získali popradskí hokejisti.

27:23
    Najprv z pravého kruhu zakončoval Poschmann, ktorý trafil bočnú konštrukciu bránu, puk sa odrazil za bránu na hokejku Halamu, ktorý prihrávkou pred bránu hľadal Jozefa Tibenského, no ten puk netrafil!

26:41
    Toma posúval Ďurčovi cez stredné pásmo príliš vzdušnú prihrávku, ktorú sa nepodarilo druhému menovanému zachytiť a domáci sa tak dopustili icingu.

26:15
    Škoda sa natlačil z rohu klziska pred bránu, následne nahrával na hokejku Halamu, no ten z tesnej blízkosti napálil iba do Lubovej výstroje.

25:35
    Filip Takáč vypálil z pravej strany tvrdú strelu, no tento projektil dokázal gólman Michael Luba krásne zastaviť vo svojej lapačky.

24:52
    Zo začiatku druhej tretiny sa hrá hokej v nižšom tempe, aké nastolili hráči v prvej dvadsaťminútovke. Popradčania sa snažia predovšetkým brániť.

24:14
    Tibenský prihrával v útočnom pásme cez medzikružie, no tam bol pripravený Krmenčík, ktorý zblokoval túto prihrávku.

22:47
    Vislocký sa snažil puk predĺžiť do útočného pásma, no napokon ho Škoda získal a nastrelil ho do vnútra.

22:10
    Filip Vidovič nekompromisne vystrelil po vhadzovaní v útočnom pásme, brankár Luba videl strelu dobre a s istotou použil svoj pravý betón.

21:52
    Obranca Miroslav Turan nahodil puk do útočného pásma, vykorčuľoval poň Ďurčo, no nepodarilo sa mu ho získať.

21:18
    Tibenský dobre vykorčuľoval za nahodeným pukom do rohu klziska a pred bránkoviskom našiel Marca Halamu, no ten strieľal len do Lubovej výstroje.

20:38
    Jenčo hľadal na modrej čiare Denisa Šterbáka, no jemu sa nepodarilo puk zachytiť, a preto sa popradskí hokejisti dostali von z útočného pásma.

20:10
    Vhadzovanie na začiatku druhej tretiny vyhrali hráči Slovanu Bratislava, o prvý útok a aj zakončenie sa postaral Marco Halama, ktorý strieľal švihom z ľavého kruhu, gólman Luba bez problémov zachytil puk do lapačky.

20:01

V úvodnej dvadsaťminútovke tohto stretnutia sme videli zaujímavý a rýchly hokej, no napokon sa z celkom veľkého počtu striel podarilo skórovať domácim hokejistom tesne pred klaksónom, keď sa presadil Róbert Jenčo.
    Druhá tretina sa začína približne o 15:46.

20:00

19:16
    Popradskí hokejisti sa dostávajú do vedenia 44 sekúnd pred koncom prvej tretiny. Boris Šterbák sa s RÓBERTOM JENČOM dostali sami na bránu, Šterbák mal puk na pravej strane, posunul ho Jenčovi pred bránu, ten sa ešte pohral s brankárom Barošom a pohodlne zakončil popod jeho betón!
    Asistenciu si pripísal Boris Šterbák.

18:54
    Halama našiel peknou prihrávkou v rýchlosti pred bránkoviskom Jozefa Tibenského, no jeho zakončenie z tesnej blízkosti nebolo presné.

18:21
    Útočník Michal Kojda nastrelil puk zo stredného pásma do Lubovej lapačky, ten nebol ohrozený, a tak rozohral okamžite na hokejku Paczkowskeho.

17:35
    Škoda hľadal nebezpečnou prihrávkou spoza brány pred bránkoviskom Marca Halamu, no puk napokon dokázal Luba vyraziť do rohu klziska. Následne sa Popradčania dopustili ofsajdu, no akcia to už vyzerala sľubná.

17:00
    Róbert Jenčo následne potiahol útočnú akciu domácich a strieľal z medzikružia, gólman Samuel Baroš nemal so strelou problémy a umiestnil si ju do lapačky.

16:32
    Jenčo sa snažil puk odstreliť z obranného pásma, no dostal ho iba na modrú čiaru. Na druhý pokus sa to už Denisovi Šterbákovi podarilo.

15:15
    Peter Kuzmín nahodil puk od modrej čiary, no jeho pokus napokon nesmeroval do priestoru brány. Potom sa domáci oslobodili a hostia začínajú novú útočnú akciu.

14:18
    Po dlhšom čase sa do útoku dostali hokejisti Popradu, Lukáš Toma zatiahol útočnú akciu po ľavom krídle, ale z ľavého kruhu mieril iba tesne mimo pravej žrde.

13:54
    Jakub Ficel nahodil puk od modrej čiary na bránu, pred ktorou mal spoluhráča Andreja Benčata, no ten akurát puk iba zastavil.

12:40
    Veľká šanca pre Slovan! Dominik Laššo našiel prihrávkou spred bránkoviska pri ľavej žrdi voľného Michala Škodu, no ten zakončoval iba do Lubovho pravého betónu!

12:29
    Ku Tomášovi Gulovi sa dostal puk na modrú čiaru, volil možnosť streľby, s ktorou nemal gólman Luba problémy a následne ju dokázal zachytiť a hra bola prerušená.

12:05
    Po krátkych úpravách Lubovej masky sa bude vhadzovať v strednom pásme, pred útočnou modrou čiarou Popradu.

11:53
    Aj Marco Halama preveril brankára Lubu, strieľal tvrdo z medzikružia, Luba si nebol príliš istý zákrokom, puk vyrazil pred seba, kde ešte bol Tibenský, no puk sa mu dostal medzi nohy a následne už popradskí obrancovia zasiahli.

11:39
    Popradčania nerozohrali dobre svoju útočnú akciu, z ľavého kruhu vystrelil Michal Kojda, no jeho prízemné zakončenie nebolo veľkou hrozbou pre gólmana Lubu.

11:03
    Popradčania sa zatiaľ už celkom dlhú dobu držia v útočnom pásme. Puk nahodili na bránu Mihalko a potom aj Denis Šterbák, no oba pokusy Baroš s istotou vyrazil do bezpečia.

10:45
    Róbert Jenčo sa dostal k puku v útočnom pásme a následne poslal puk na bránu. Baroš zachytil puk o hokejku a následne hru prerušil.

09:58
    Končí sa presilovka Slovanu, hostia boli ešte chvíľu v útočnom pásme, no po pár sekundách dokázali domáci získať puk, odstreliť ho a prestriedať.

09:43
    Popradčania sa zatiaľ pozorne bránia, Ďurčo teraz získal puk v obrannom pásme a následne poslal puk cez všetky čiary.

09:30
    Tomáš Gula vystrelil od modrej čiary švihom, gólman Luba dokázal túto strelu s prehľadom zastaviť svojou výstrojou.

08:52
    Krmenčík s istotou odzbrojil za bránou Tibenského a následne puk vyhodil cez všetky čiary.

08:35
    Michal Bílilk vyslal od modrej čiary tvrdý projektil, ktorý dokázal brankár Luba zneškodniť aj s ťažkosťami, pretože sa do dorážky púšťal Jozef Tibenský, no puk z Lubovej výstroje už nevylovil.

08:18
    O puk sa bojovalo za bránou Popradu, následne sa puk nejak odtrhol od mantinelu a dostal sa ku bránkovisku, kde ho pre istotu pokryl gólman Luba.

07:58
    Prvú presilovku v tomto zápase si zahrajú hostia. Matúš Mihalko odchádza na dve minúty za vrazenie.

07:46
    Gula vystrelil od modrej prízemný projektil, ktorý ešte pred bránou tečoval Stanislav Krajč, no len vedľa brány.

07:21
    Popradskí hokejisti sa v týchto chvíľach dopustili zakázaného uvoľnenia, a tak sa bude vhadzovať po ľavici brankára Michaela Lubu.

06:47
    Krásna kombinácia domácich hokejistov! Lukáš Toma potiahol akciu po ľavom krídle, prenechal v medzikruží Borisovi Šterbákovi, ktorý ešte našiel pri dolnej časti pravého kruhu Igora Ďurča úplne osamoteného, no ten mieril iba do Barošovej hokejky a následne puk skončil za bránou!

05:47
    Dávid Tomečko čistým bodyčekom zneškodnil v obrannom pásme Filipa Takáča, no následne sa už Popradčania nedostali do útoku. Hostia získali puk, odišli za bránu a následne oba celky prestriedali.

04:57
    René Ženčuch sa snažil prebiť po mantineli na ľavom krídle, no napokon ho obrana hostí odzbrojila od puku. Následne vyrazil do útoku Denis Šterbák, no útok Popradu bol zastavený ofsajdovým verdiktom čiarového rozhodcu.

04:17
    Mário Baranik potiahol útočnú akciu po pravom krídle a švihom strieľal, brankár Samuel Baroš však nemal problém so zachytením strely a bezpečne ju zastavil vo svojej výstroji.

04:03
    Krajč vystrelil z krajnej hranice ľavého kruhu v útočnom pásme, no jeho zakončnine sa podarilo zblokovať popradským hráčom.

03:32
    Lukáš Toma nahodil puk z modrej čiary na zakončenie, no napokon jeho strela smerovala vedľa brány.

02:34
    Mihalko zlikvidoval v útočnom pásme pri mantineli Benčata, následne Olejník ešte udržal pásmo a domáci hokejisti sa budú snažiť o zakončenie.

01:54
    Marko Šotek vybojoval puk s Oliverom Paczkowskim za vlastnou bránou a domáci "kamzíci" tak budú mať možnosť zaútočiť. Od nich ešte stále čakáme prvú strelu na bránku.

01:30
    Peter Kollar ideálne našiel z rohu klziska v medzikruží spoluhráča Stanislava Krajča, ktorý pálil príklepom, no jeho zakončenie s istotou vychytal brankár Luba, ktorý si tak pripísal prvý zákrok v stretnutí.

00:43
    René Ženčuch si pred útočnou modrou čiarou spracoval peknú prihrávku z obranného pásma od Denisa Šterbáka, vysunul sa po pravom krídle, no následne mu pri pravom kruhu puk sklzol z čepele hokejky.

00:08
    Na úvodnom vhadzovaní tohto stretnutia zvíťazili hokejisti bratislavského Slovana, ktorí sa pokúsili prvý rýchly útok, no nahodenie domáci hráči zlikvidovali.

00:01

Oba celky už postupne vychádzajú na ľadovú plochu. Domáci hokejisti odohrajú toto stretnutie v bielych dresoch a bratislavskí hráči sa predstavia v dresoch svetlomodrej – belasej farby.

HK Poprad: Luba – Turan, Mihalko, Šotek, Krmenčík ("A"), D. Šterbák, Paczkowski – Vislocký, Olejník, B. Šterbák, Baranik, Rušin, Jenčo, Tomečko ("C"), Ženčuch, Ďurčo, Toma ("A")

HC Slovan Bratislava: Baroš – Gula ("A"), Ficel, Bílik, Mihňák, Jurkovič, Vidovič, Kuzmín, Pokorný – Tibenský ("C"), Kojda ("A"), F. Takáč, Kollar, Krajč, Pöschmann, Benčat, Škoda, Šimonič, Laššo, Halama, Kundrát

Rozhodca: Tomáš Orolin – Roman Bednár, Ľudovít Šoltés.

Vítam vás pri sledovaní 9. kola extraligy juniorov! Dnes uvidíme pod Tatrami súboj medzi domácim HK Poprad a hosťujúcim Slovanom Bratislava. Zápas sa začína o 15:00 a sprevádzať ním vás bude Lukáš R. Ovšonka.

Popradskí hokejisti sa po ôsmych odohraných zápasoch nachádzajú na siedmom mieste tabuľky so ziskom desiatich bodov. Dohromady strelili 21 gólov a aj 22 inkasovali. Hneď pod nimi v tabuľke sa nachádza ich dnešný súper, bratislavský Slovan. Hostia z hlavného mesta majú skóre 19:21.
    Poprad sa minulý víkend predstavil v Liptovskom Mikuláši. Ani jeden z dvojzápasu sa mu nepodarilo vyhrať. V sobotu skonali kamzíci po výsledku 4:3 a v nedeľu sa rozlúčili s Liptovom po výsledku 6:4.
    Slovan sa naposledy ukázal na domácom ľade, kde sa mu podarilo oba zápasy vyhrať. V sobotu 4:2 a v nedeľu 5:2.
    Popradčania a Bratislavčania sa už tento rok spolu stretli v rámci tretieho a štvrtého kola, ktoré sa odohralo v Ružinove. "Kamzíci" v prvom zápase vyhrali 1:2 po samostatných nájazdoch a v druhom meraní síl zvíťazili v riadnom hracom čase 1:2.

Tímy Poprad, Slovan a Topoľčany majú na konte rovnako 10 bodov. Cez víkend sa bude teda odohrávať boj o priečky. Topoľčianski hokejisti sa cez víkend ukážu v Košiciach.
    V tomto prenose sa však zameriame na Poprad a Slovan. Ktorému z tímov sa podarí zvíťaziť a ako sa bude tento zápas vyvíjať môžete sledovať live jedine na webe Onlajny.eu. Prajem vám príjemný športový zážitok!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 20. Jenčo (B. Šterbák), 32. Toma (Krmenčík, Ďurčo) – 37. Laššo, 42. Kollar (Vidovič), ?. Marco Halama