Vladivostok – CSKA Moskva 0:5 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:6 (kon.) | Novosibirsk – Čerepovec 1:0 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Nižnekamsk – Omsk 3:4 (kon.)

59:45
    Pätnásť sekúnd pred koncom ešte uvidíme vhadzovanie pred domácou bránkou.

59:31
    Domáci v plnom počte.

59:08
    Sibiru sa teraz podarilo vystreliť z vlastnej tretiny, puk však míňa opustenú bránu hostí.

58:46
    Sibir uzavretý vo vlastnom obrannom pásme a hostia držia domácich na dištanc.

58:10
    Hostia v šestici, Štepánek už je na striedačke !

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny !

57:31
    Vhadzovanie pred Koskinenom a domáci budú zažívať vo zvyšku zápasu zrejme krušné momenty pred vlastnou bránkou.

57:31
    Oddychový čas hostí.

57:31
    Výborná príležitosť pre Severstaľ, po zbytočnom faule Sannikova na útočnej modrej čiare, útočník domácich odchádza na trestnú lavicu za držanie.

56:22
    Hostí pri dnešnej streleckej nemohúcnosti a výbornom výkone Koskinena môže mrzieť nepremenené trestné strieľanie v úvode stretnutia.

54:18
    Hosťom ešte zostáva čas na prípadný zvrat v dnešnom stretnutí, uvidíme či sa im podarí odpovedať na gól Koskirantu zo 44 minúty.Zatiaľ to tak nevyzerá, domáci majú značnú prevahu.

53:55
    Severstaľ v plnom počte, vhadzovať sa však bude pred Štepánkom, ktorý radšej po strele jedného z domácich hráčov z ľavého kruhu prerušil hru.

53:32
    Hostia v plnom počte.

52:41
    Domáci sa teraz dostali do prečíslenia, avšak k zakončeniu to nakoniec neviedlo, keďže v poslednom momente predviedol dobrý obrannný zákrok jeden z hostí.

51:32
    Domáci si zahrajú presilovú hru, keď na trestnú lavicu odchádza Pavel Lukin.Výborná šanca pre Sibir priblížiť sa k víťazstvu v dnešnom stretnutí.

50:28
    Hosťom sa presilovú hru nepodarilo využiť a na prípadnú gólovú odpoveď majú ešte zhruba polovicu tretej tretiny.