Zvolen – Trenčín 2:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Skalica 2:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 3:4 (kon.)
Košice – Topoľčany 10:1 (kon.) | Poprad – HC Slovan 2:3 (2:3 po s.n.) | B. Bystrica – Žilina 3:1 (kon.)

59:44
    Zbytočný faul na strane hostí. Adam Longauer nezmyselne kolenom zrazil Primusa k ľadu a odchádza pod sprchy.

59:30
    Trenčín dal gól!
    Domáci to skúsili bez brankára čo sa im absolútne nevyplatilo. Dominik NOVÁK pohodlne zvyšuje náskok hostí na 4:2 a o stretnutí je zrejme rozhodnuté. Asistencie: Pataky

59:05
    Zakázané uvoľnenie hostí dáva domácim šancu ohroziť Kompasa a vyrovnať.

58:38
    Primus je už na ľade a s pukom v útočnom pásme, domáci teda v plnom počte.

58:17
    Vhadzovalo sa teraz pred Kompasom a nasledovala nepresná Gáborova strela.

58:00
    Trenčín je v plnom počte, zároveň nám priebehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:38
    David Primus oslabuje svoje mužstvo v nevhodnom čase, previnil sa hákovaním a odpyká si menší trest.

56:00
    Po faule na Ivana Jakubíka odchádza na trestnú lavicu za podrazenie Adam Tužinský.

55:30
    Hostia sa po góle stiahli a snažia sa pokrývať stredného pásmo, čo domácim robí značné problémy.

54:34
    V tom istom čase si domáci berú oddychový čas.

54:34
    Tak predsa sa hosťom podarilo využiť túto dlhú presilovku. Po prihrávke od Paloviča sa strelou z medzikružia presadil Dominik NOVÁK. Asistencia: Palovič

53:15
    Domáci sa opäť oslobodzujú, hosťom zatiaľ početná výhoda absolútne nevychádza.

52:39
    Útočnú snahu Jakubíka a Chalupského zastavuje ofsajd, to však domácim zrejme aj vyhovuje.

51:55
    Hostia si len prihrávali v útočnom pásme bez strelby, nakoniec im Balko zobral puk a poslal cez všetky čiary až ku Kompasovi.

50:40
    Patrik Pohanka citeľne oslabuje svoje mužstvo, odchádza si odsedieť 2 minúty za podrazenie + 2 minúty za faul lakťom.

50:03
    S Balkovým pokusom na opačnej strane tak isto nemal Kompas žiadne problémy a prerušil hru.

48:34
    Na túto strelu od modrej čiary mal Petrík pekný výhľad a bez väčších problémov skrýva puk vo svojom náručí.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Lukáš Slatinec

Góly a asistencie: 9. Jakubík (Chalupský), 35. Koch (Parobok, Balko) – 20. Longauer (Aslamkhanov, Duda), 25. Ondris (Bača, Pataky), 55. Novák (Palovič), 60. Novák (Pataky)

HKM Zvolen: Petrík (Babik) – Gábor, Priatka, Koch, Pohanka, Majerík, Čorovčák, Klein, Necpál – Trnka, Balko, Novotný – Chalupský, Jakubík, Parobok – Lunter, Primus, Filkus – Molnár, Daniš
    HK DUKLA Trenčín: Kompas – Bača, Herc, Hrehuš, Lamp, Matejka, Palovič, Pisch, – Aslamkhanov, Čacho, Cíger – Berák, Babka Ondris – Duda, Longauer, Novák – Pataky, Tužinský, Špankovič

Rozhodca: Štefik – Vyoral, Frimmel