Jihlava – Kladno 3:5 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:5 (kon.)
Chomutov – Sparta Praha 4:3 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:2 (1:2 po s.n.)
HC Litvínov – Slavia 2:3 (0:1 po s.n.) | Pardubice – Třinec 0:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Rytíři Kladno
cz Sobota 04.10.2014, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Ode mě je to vše, z Jihlavy přeje hezké víkendové odpoledne Tomáš Lysý. (16:48:53)

Hosté nakonec berou tři body díky povedené třetí třetině. Kladno nejprve poslal do vedení Vojtěch Šilhavý. Jihlava sice krátce na to vyrovnala Alešem Dufkem, ale to byla její poslední radost v zápase. Osm minut před koncem vstřelil rozdílový gól Yuki Miura a výhru Rytířů stvrdil pět minut před koncem Patrik Machač.

60:00

59:07
    Zblokovaná střela Marcilise z mezikruží jde vedle pravé tyče branky hostí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty, troufám si říct, celého zápasu.

57:24
    Svoboda dobrým zákrokem zlikvidoval střelu Křepelky, který zblízka mohl vstřelit šestý gól hostí.

55:59
    Dukla je sice před brankou Švihálka, ale vystřelit se jí nedaří. Kladno se navíc osvobozuje a posílá puk do středního pásma.

54:28
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté u levé tyče doslova dostrkali kotouč za levý beton Svobody. PATRIK MACHAČ (1+8) střílí díky svému důrazu první gól v sezoně. Asistence: Vojtěch Šilhavý (13+5).

53:27
    Ke skákavému puku se na pravém kruhu dostal Jakub Kuzďas. Neposedný puk zkrotil a vystřelil, nicméně Svoboda si s jeho pokusem věděl rady.

52:00
    Svoboda leží na ledě a nutno říct, že protí této akci nemohl naprosto nic dělat. Hráči Dukly nechali před brankou zcela volného YUKI MIURU (6+3), který měl stejně jako při svém prvním gólu snadnou úlohu a poslal přihrávku Machače snadno do volné branky. Asistence: Patrik Machač (0+8), Vojtěch Šilhavý (13+4).

51:43
    Simon Beran z pravé strany nahodil puk na branku. Hra je přerušena, protože Švihálek opět raději přerušil hr. Puk má v lapačce.

51:27
    Ofsajd Jihlavských.

50:53
    Kladno se nyní asi oprávněně diví, když se k pasu Kružíka z pravé strany před brankou nedostal Křepelka, neboť byl na hranici nedovoleného zákroku zastaven.

50:38
    Před dotírajícím Dvořákem raději schoval puk do lapačky Švihálek.

50:29
    Petr Křepelka udělal před útočnou modrou kličku a vystavil své spoluhráče do ofsajdu.

50:15
    Mezi kruhy se k puku dostal Liridon Dupljaku. S jeho střelou si věděl Švihálek rady, má jí ve výstroji a přerušuje hru.

49:45
    Zakázané uvolnění Kladna.

49:41
    Ofsajd Kladna.

49:16
    Střecha z otočky z pravé strany prověřil Švihálka, který byl připraven.

48:46
    Dundáček v situaci jeden na jednoho zastavil efektním pádem střelu Vladimíra Macháčka.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 19. Střecha (Anděl), 22. Nováček (Pospíchal), 45. Dufek (Dupljaku, Beran) – 20. Schildhabel (Machač, Křepelka), 30. Miura (Schildhabel, Křepelka), 43. Šilhavý (Machač, Miura), 52. Miura (Machač, Šilhavý), 55. Machač (Šilhavý)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Adam) – Hohl, Dundáček, Pospíchal, Půža, Kochánek, Port, Leština – Balaštík, Střecha, Anděl – Nováček, Dvořák, Marcilis – Hubert, Beran, Dufek – Dupljaku. Trenér: Petr Svoboda.
    Rytíři Kladno: Švihálek (Jiroušek) – Špaček, Potěchin, Větrovec, Matula, Zelingr – Kružík, Machač, Šilhavý – Kaprál, Miura, Doležal – Křepelka, Schildhabel – Hajný, Macháček, Kuzďas. Trenér: Jindřich Lidický.

Rozhodca: Homola – Guth, Rittich