Jihlava – Kladno 3:5 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:5 (kon.)
Chomutov – Sparta Praha 4:3 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:2 (1:2 po s.n.)
HC Litvínov – Slavia 2:3 (0:1 po s.n.) | Pardubice – Třinec 0:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Rytíři Kladno
cz Sobota 04.10.2014, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ)

54:28
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté u levé tyče doslova dostrkali kotouč za levý beton Svobody. PATRIK MACHAČ (1+8) střílí díky svému důrazu první gól v sezoně. Asistence: Vojtěch Šilhavý (13+5).

52:00
    Svoboda leží na ledě a nutno říct, že protí této akci nemohl naprosto nic dělat. Hráči Dukly nechali před brankou zcela volného YUKI MIURU (6+3), který měl stejně jako při svém prvním gólu snadnou úlohu a poslal přihrávku Machače snadno do volné branky. Asistence: Patrik Machač (0+8), Vojtěch Šilhavý (13+4).

44:48
    Dukla právě vstřelila branku!
    Z vedení se radovalo Kladno přesně dvě minuty a 25 vteřin. Na pravé straně dostal od Dupljaka přesnou přihrávku ALEŠ DUFEK (2+5) a lapačka Švihálka promáchla vzduchem naprázdno. Asistence: Liridon Dupljaku (0+1), Simon Beran (1+2).

42:23
    Hosté se poprvé v utkání dostávají do vedení. Situaci dva na dva zakončuje kapitán VOJTĚCH ŠILHAVÝ (13+3) po přesné přihrávce Machače. Asistence: Patrik Machač (0+7), Yuki Miura (5+3).

29:06
    Také hosté využívají přesilovou hru. Rytíři rozebrali čtyři hráče Dukly a YUKI MIURA (5+2) zakončoval z levé strany do odkryté klece. Proti jeho pokusu neměl Svoboda šanci zasáhnout. Asistence: Křešimil Schildhabel (3+4), Petr Křepelka (0+13)

21:04
    Domácí korunují aktivní vstup do druhé třetiny gólem. FILIP NOVÁČEK (1+0) zblízka udělal Švihálkovi kličku a poté zasunul puk do opuštěné části klece. Asistence: Ladislav Pospíchal (0+1).

19:28
    Jihlavské vedení dlouho nevydrželo. Dukla si nepohlídala závěr třetiny a v dalším útoku se již hosté radují, když KŘEŠIMIR SCHILDHABEL (3+3) zblízka překonává Svobodu. Asistence: Patrik Machač (0+6), Petr Křepelka (3+12).

18:19
    Jihlava po dvanácti vteřinách přesilovku využívá, když po přihrávce Anděla zamířil TOMÁŠ STŘECHA (5+4) naprosto přesně pod víko. Asistence: Lukáš Anděl (4+5).

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 19. Střecha (Anděl), 22. Nováček (Pospíchal), 45. Dufek (Dupljaku, Beran) – 20. Schildhabel (Machač, Křepelka), 30. Miura (Schildhabel, Křepelka), 43. Šilhavý (Machač, Miura), 52. Miura (Machač, Šilhavý), 55. Machač (Šilhavý)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Adam) – Hohl, Dundáček, Pospíchal, Půža, Kochánek, Port, Leština – Balaštík, Střecha, Anděl – Nováček, Dvořák, Marcilis – Hubert, Beran, Dufek – Dupljaku. Trenér: Petr Svoboda.
    Rytíři Kladno: Švihálek (Jiroušek) – Špaček, Potěchin, Větrovec, Matula, Zelingr – Kružík, Machač, Šilhavý – Kaprál, Miura, Doležal – Křepelka, Schildhabel – Hajný, Macháček, Kuzďas. Trenér: Jindřich Lidický.

Rozhodca: Homola – Guth, Rittich