Havlíčkův Brod – Kladno 1:6 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 0:1 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 4:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 4:7 (kon.) | Chomutov – Šumperk 5:3 (kon.) | Kadaň – Třebíč 2:1 (kon.)
Most – Jihlava 4:12 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (0:1, 3:1, 1:1)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Sobota 04.10.2014, 17:00 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov; kapacita: 6 500 diváků • 1. liga (ČR)

Třetí dějství bylo infarktové. Domácí velmi dlouho vedli o dvě branky, ale Lukáš Luňák dokázal v šedesáté minutě prostřelit hájce ústecké svatyně. Slovan poté už necelou půl minutu dokázal bránit, co se dalo a zápas se dohrál. Ústí nad Labem pro dnešek vyhrálo a získává tři body. Prostějov odjíždí domů s prohrou a problémem ve svém kotli.

Pro dnešní den je to ode mě vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Hezký zbytek večera. Tereza Košťálová a Zdeněk Kamínek ml. (19:31:27)

Ofsajdy: 2:4.
    Vyhraná vhazování: 38:35 (11:11, 17:12, 10:11).

Nejlepší hráči dnešního střetnutí:

HC Slovan Ústí nad Labem:
    Ondřej Holomek;
    LHK Jestřábi Prostějov: Patrik Poulíček.

60:00

59:59
    Icing domácích.

59:40
    Kotel hostů se raduje ze vstřeleného gólu pyrotechnikou na tribuně! Zasahují pořadatelé!

59:37
    Hosté bez brankáře.

59:37
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Využitá přesilovka! Lukáš Luňák na poslední chvíli vstřelil třetí branku a tím velmi zdramatizoval konec zápasu! Asistence: Michal Černý, Lukáš Duba.

59:30
    Poulíček dělovkou ze středového kruhu neprostřelil ústeckou obranu.

59:23
    Postrkovaná před brankou! Petrásek na poslední chvíli zadržel puk pod svými lapačkami!

59:01
    Konec zápasu může být velmi dramatický! Ladislav Gengel (UNL) kvůli hákování musí na dvě minuty ven z hřiště.

58:33

57:55
    Slovan vyhazuje puk ze své defenzivy.

56:44
    Domácí v plném počtu, hosté ve čtyřech.

56:33
    Prostějov jde do tří! Lukáš Luňák (PRO) si musí odpykat dvouminutový trest za hákování.

56:10
    Na Prostějov je vyvíjen velký tlak.

54:44
    Současné vyloučení! Martin Vágner (UNL) a Viktor Coufal (PRO) jsou vyloučeni k posezení v boxu trestoměřičů za hrubost.