Vladivostok – CSKA Moskva 0:5 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:6 (kon.) | Novosibirsk – Čerepovec 1:0 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Nižnekamsk – Omsk 3:4 (kon.)

59:41
    Ešte jedno vylúčenie. Kazionov dostáva 2 minúty za sekanie a oslabuje Torpedo.

58:50
    Sorokin pokryl strelu Immonena, ale hra je už z oboch strán nie príliš plynulá.

56:40
    Komaristyj bojoval o puk v rohu útočného pásme, ale proti presile nemal veľa šancí.

55:20
    Na druhej strane mali aj domáci prečíslenie, ale tiež neboli úspešní.

53:08
    Torpedo sa dostalo s dvojicou hráčov do prečíslenia 2 na 1,ale Sorokin úspešne vykopol puk betónom.

52:26
    Hostia už sú v plnom počte, keďže sa Wolski vrátil na ľad.

50:28
    Wolski si posedí na trestnej lavici ešte dve minúty.

49:50
    Kasutin ešte nemal prácu, keďže jeho spoluhráči dokážu vyhadzovať puky von z pásma.

48:26
    Wolski dostáva 2+2 minúty za zásah Lashoffa do tváre.

47:35
    Pred Sorokinom stále kombinujú hokejisti Novgorodu, ale teraz sa k strelám nedostávajú.

46:42
    Domácim sa stále nedarí a tento zápas už budú zrejme len dohrávať.
    POTAPOV - 1:6

45:58
    Torpédo Novgorod dal gól!
    A vo vlastnom oslabení sa podarilo Novgorodu po šiesty krát skórovať. Od modrej vystrelil Osipov a do prázdnej bránky dorazil puk ALEXEJ POTAPOV. Asistencie: Maxim Osipov.

44:58
    Bernatskyj dostáva 2 minúty za podrazenie.

43:48
    V útočnom pásme je usadené Torpedo a pokúša sa uspieť kombinačnou hrou.

42:57
    Z ľavej strany strieľal Fairchild, ale Kasutin dokázal zakročiť.

42:08
    Malcev je už na ľade a hrá sa v plnom počte.

40:08
    Domáci brankár Sorokin dostáva 2 minúty za zdržovanie hry, trest si odsedí Malcev.

Martin Platko

Góly a asistencie: 38. Galimov – 14. Salminen (Wolski), 17. Immonen (Osipov), 17. Kuljomin (Drugov, Kazionov), 28. Hietanen (Salminen, Immonen), 31. Wolski, 46. Potapov (Osipov)

Metallurg Novokuzneck: Chakimov (Sorokin) – Lashoff, Zotov, Fairchild, Skutar, Dorofejev, Belochvostikov, Kuklev, Kamalov – Romanov, Kurepanov, Galimov, Kaprizov, Malcev, Sentjurin, Rachůnek, Malinovskij, Komaristyj, Kosourov, Plotnikov, Stoa
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Babčuk, Hietanen, Osipov, Chomitskyj, Bernatskyj, Malevič – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Dvurečenskyj, Demagin, Krasnoslobodcev, Kazionov, Potapov, Kuljomin, Jamkin

Rozhodca: Naumov, Soin – Matjuša, Petrov