Havlíčkův Brod – Kladno 1:6 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 0:1 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 4:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 4:7 (kon.) | Chomutov – Šumperk 5:3 (kon.) | Kadaň – Třebíč 2:1 (kon.)
Most – Jihlava 4:12 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
Rytíři Kladno
cz Sobota 04.10.2014, 17:00 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

56:43
    Václav Kolářík (KLA) mízí kvůli nedovolenému bránění na trestné lavici, je tu přesilovka pro domácí.

52:54
    Hosté si zahrají další přesilovou hru, na trestnou lavici míří Jakub Babka (HBR) na 2 minuty za sekání.
    PITULE - 1:6

51:16
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Miloslav Hořava obešel obránce, dostal se za úroveň brány, ale přihrávkou kolem pravé tyče našel před bránou TOMÁŠE PITULEHO, který poslal kotouč do brány po zemi kolem levého betonu Jana Dlouhého! Asistence: Miloslav Hořava, Petr Tenkrát.

49:49
    Lukáš Endál (HBR) si při napadání pomohl nedovoleně a dostává 2 minuty za podražení.

49:05
    Dnešní utkání sleduje 767 diváků.

45:31
    Je z toho faul hostů, Josef Zajíc (KLA) dostává 2 minuty za podražení.

37:53
    Na trestnou lavici míří Ondřej Havlíček (KLA) za hru vysokou holí.

35:32
    Tentokrát si zahrají přesilovou hru hosté, Robin Staněk (HBR) dostává 2 minuty za krosček.

33:02
    David Bunda (KLA) dostává menší trest za podražení a Rebelové se zahrají 1 minutu a 34 sekund 5 na 3.

32:36
    Daniel Pejchar se dostal ke střele od levého mantinelu, kterou Vladař kryje, ale podražením se provinil Jan Eberle (KLA) a dostává 2 minuty.

30:34
    Domácí si berou oddechový čas a Reného Svobodu v domácím brankovišti střída Jan Dlouhý!
    TENKRÁT - 1:5

30:34
    PETR TENKRÁT tečoval střelu Davida Růžičky od modré, René Svoboda měl navíc zakrytý výhled a kotouč se tak zastavil až v domácí svatyni! Asistence: David Růžička.

29:18
    René Svoboda nezachytil za bránou kotouč a tak si pro něj dojel Jan Rudovský, kterého zastavil Robin Staněk (HBR) nedovoleně. Odsedí si 2 minuty za podražení.
    DALECKÝ - 1:4

27:53
    Po střele Miloslava Hořavy se kotouč od zadního mantinelu odrazil před bránu, kde stál připravený JAN DALECKÝ, jenž dokázal prostřelit přesouvajícího se Reného Svobodu! Asistence: Miloslav Hořava.
    STRNAD - 1:3

24:47
    Rytíři si svým důrazem vytvořili velký tlak před brankovištěm Reného Svobody, ze kterého se dokázal prosadit JAKUB STRNAD, když z mírného úhlu z levé strany poslal kotouč nad beton domácího brankáře! Asistence: Petr Tenkrát.

21:31
    Robin Staněk (HBR) dostává 2 minuty za hákování.

14:51
    Petr Tenkrát motal hlavy domácí obraně, vyústilo to ve faul Lukáše Endála (HBR), který dostává 2 minuty za nedovolené bránění.
    ROUSEK - 1:2

13:24
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Na jedné straně zvedal ruce nad hlavu Ondřej Havlíček, puk ale podle všeho skončil jen na tyči a tak udeřilo na druhé straně! Do úniku se dostal TOMÁŠ ROUSEK a snižuje stav utkání! Bez asistence.

08:42
    Tomáš Pitule (KLA) dostává dvouminutový trest za držení protihráče.
    TENKRÁT - 0:2

06:27
    To je tvrdý úder pro Rebely, Rytíři navyšují skóre! PETR TENKRÁT se v mezikruží neunáhlil, počkal si na nejvhodnější střeleckou pozici a zkušeně střelou zápěstím poslal kotouč za záda Reného Svobody! Asistence: Jakub Kania.
    HOŘAVA - 0:1

06:10
    MILOSLAV HOŘAVA dostal přesnou nahrávku na pravý kruh od Jana Daleckého, odkud střelou z první dokázal překonat Reného Svobodu! Asistence: Jan Dalecký.

02:36
    Kotlina se již radovala z gólu, ten však nemůže být uznán pro postavení útočícího hráče v brankovišti!

Milan Sochor

Góly a asistencie: 14. Rousek – 7. Hořava (Dalecký), 7. Tenkrát (Kania), 25. Strnad (Tenkrát), 28. Dalecký (Hořava), 31. Tenkrát (Růžička), 52. Pitule (Hořava, Tenkrát)

BK Havlíčkův Brod: Svoboda (od 31. Dlouhý) – Kolář, Pavlíček, Semrád, Staněk, Zítka, Kotaška, Sedlák, Kurka – Rousek, Maliník (C), Babka – Zucker, Endál (A), Sedláček – Milfait, Troliga, Kuchta – Kňazev, Pejchar. Trenér: Miroslav Barus.
    Rytíři Kladno: Vladař (Chábera) – Růžička, Kolářík, Kehar, Bunda, Chalupa, Kania, Zajíc – Hořava (A), Dalecký, Rudovský – Tenkrát (C), Melka, Eberle (A) – Redlich, Pitule, Havlíček – Lukáč, Strnad. Trenér: Jiří Čelanský.

Rozhodca: Michal Talpa – Tomáš Samuel, Radek Špringl