Havlíčkův Brod – Kladno 1:6 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 0:1 (kon.) | Ústí n/L – Prostějov 4:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 4:7 (kon.) | Chomutov – Šumperk 5:3 (kon.) | Kadaň – Třebíč 2:1 (kon.)
Most – Jihlava 4:12 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
Rytíři Kladno
cz Sobota 04.10.2014, 17:00 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

56:43
    Václav Kolářík (KLA) mízí kvůli nedovolenému bránění na trestné lavici, je tu přesilovka pro domácí.

52:54
    Hosté si zahrají další přesilovou hru, na trestnou lavici míří Jakub Babka (HBR) na 2 minuty za sekání.

49:49
    Lukáš Endál (HBR) si při napadání pomohl nedovoleně a dostává 2 minuty za podražení.

45:31
    Je z toho faul hostů, Josef Zajíc (KLA) dostává 2 minuty za podražení.

37:53
    Na trestnou lavici míří Ondřej Havlíček (KLA) za hru vysokou holí.

35:32
    Tentokrát si zahrají přesilovou hru hosté, Robin Staněk (HBR) dostává 2 minuty za krosček.

33:02
    David Bunda (KLA) dostává menší trest za podražení a Rebelové se zahrají 1 minutu a 34 sekund 5 na 3.

32:36
    Daniel Pejchar se dostal ke střele od levého mantinelu, kterou Vladař kryje, ale podražením se provinil Jan Eberle (KLA) a dostává 2 minuty.

29:18
    René Svoboda nezachytil za bránou kotouč a tak si pro něj dojel Jan Rudovský, kterého zastavil Robin Staněk (HBR) nedovoleně. Odsedí si 2 minuty za podražení.

21:31
    Robin Staněk (HBR) dostává 2 minuty za hákování.

14:51
    Petr Tenkrát motal hlavy domácí obraně, vyústilo to ve faul Lukáše Endála (HBR), který dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

08:42
    Tomáš Pitule (KLA) dostává dvouminutový trest za držení protihráče.

Milan Sochor

Góly a asistencie: 14. Rousek – 7. Hořava (Dalecký), 7. Tenkrát (Kania), 25. Strnad (Tenkrát), 28. Dalecký (Hořava), 31. Tenkrát (Růžička), 52. Pitule (Hořava, Tenkrát)

BK Havlíčkův Brod: Svoboda (od 31. Dlouhý) – Kolář, Pavlíček, Semrád, Staněk, Zítka, Kotaška, Sedlák, Kurka – Rousek, Maliník (C), Babka – Zucker, Endál (A), Sedláček – Milfait, Troliga, Kuchta – Kňazev, Pejchar. Trenér: Miroslav Barus.
    Rytíři Kladno: Vladař (Chábera) – Růžička, Kolářík, Kehar, Bunda, Chalupa, Kania, Zajíc – Hořava (A), Dalecký, Rudovský – Tenkrát (C), Melka, Eberle (A) – Redlich, Pitule, Havlíček – Lukáč, Strnad. Trenér: Jiří Čelanský.

Rozhodca: Michal Talpa – Tomáš Samuel, Radek Špringl