Jihlava – Kladno 3:5 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:5 (kon.)
Chomutov – Sparta Praha 4:3 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:2 (1:2 po s.n.)
HC Litvínov – Slavia 2:3 (0:1 po s.n.) | Pardubice – Třinec 0:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Litvínov
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
HC Slavia Praha
cz Sobota 04.10.2014, 16:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • DHL Extraliga juniorů (CZ)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
    JAKUB PROCHÁZKA svým nájezdem rozhoduje toto utkání.

62:08
    Baránkova střela byla ještě tečována, Frodl musel předvést skvělí zákrok.

60:41
    Vyloučen Vala za zdržování hry.

60:14
    Procházka se opět dostal do dobré šance, jistého Spěšného ale nepřekonal.

57:55
    Procházka se dostal ke střele, ta se mu ale příliš nepovedla a Spěšný vyráží puk do rohu kluziště.

54:40
    Furch se trestuhodně dostal až před Spěšného, bránu ale z blízka přestřelil!

52:46
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slávia vyrovnává na 2:2. TOMÁŠ TÖRÖK se ujal puku u levého mantinelu, vybruslili si až Spěšného a střelou mezi betony vyrovnává na 2:2. Bez asistence.

51:57
    Slávistická přesilovka končí, na dvě minuty jde na trestnou lavici Andres za sekání.

51:46
    Török byl v zakončení hákován Šeflem, který si jde na dvě minuty sednou na trestnou lavici.

48:55
    Sýkora se teď hodně rozčiluje, jelikož mohl jet sám na Frodla, hlavní rozhodčí ale píská zřejmě správně ofsajd.

48:12
    Hosté snižují na 1:2! Hlinka našel volného JOSEFA SAŇU, který střelou tahákem překonal bezmocného Spěšného! Asistence: Filip Hlinka.

45:05
    Patzelt se dostal k odraženému kotouč, jeho střelu vyrazil Spěšný reflexivním zákrokem vyrážečkou.

41:39
    Šimečkova střela se od zadního mantinelu odrazil k Weitzovi, kterého ovšem vychytal přesouvající se Frodl.

37:07
    Cvrk střelou z mezikruží trefuje Frodlovu tyč!

36:41
    Vyloučen Drahorád za držení protihráče.

35:28
    Vzápětí vyloučen i hostující hráč, konkrétně Novák za faul kolenem.

35:19
    Vyloučen Kučera za hru vysokou holí.

29:51
    Tak i hosté si vytvořili tlak, který vyvrcholil až faulem Fučík, který je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

25:20
    Fantastická akce domácího Řehoře! Domácí útočník projel přes celé hřiště, natlačil se až před Frodla, snažil se mu udělat kličku která mu bohužel pro domácí nevyšla.

22:50
    Čapek byl v samostatném úniku, jeho střela bekhendem ale nebyla příliš razantní a Frodl ji v pohodě vyráží do rohu kluziště.

19:50
    Domácí hráli v šesti lidech a budou hrát oslabení, trest odpyká Čapek.

17:10
    Stříbrný obral jednoho z hostujících obránců o puk, poté přihrál Řehořovi před bránu, domácí útočník ale z bezprostřední blízkosti Frodla nepřekonal.

14:46
    Vyloučen Kottek za držení protihráče.

12:27
    Puk se po ose Cvrk – Stříbrný dostal až k Řehořovi, který z mezikruží bránu minul.

11:19
    Vyloučen Drahorád za sekání.

06:28
    Slavistický tlak vyvrcholil přihrávkou na volného Hlinku, ten puk ale nezpracoval a ani z této šance hostů nic nebude.

05:39
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už o dva góly! ONDŘEJ SÝKORA vyškolil oba obránce Slavie a kličkou do forhendu překonává Frodla. Asistence: Karel Šefl.

02:18
    Domácí se dostávají do rychlého vedení! Sýkora našel dobře postaveného TOMÁŠE KUČERU, který dokázal překonat Frodla. Asistence: Ondřej Sýkora.

Martin Stříbrný

Góly a asistencie: 3. Kučera (Sýkora), 6. Sýkora (Šefl) – 49. Saňa (Hlinka), 53. Török, rozh. náj. Procházka