Jihlava – Kladno 3:5 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:5 (kon.)
Chomutov – Sparta Praha 4:3 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:2 (1:2 po s.n.)
HC Litvínov – Slavia 2:3 (0:1 po s.n.) | Pardubice – Třinec 0:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Litvínov
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
HC Slavia Praha
cz Sobota 04.10.2014, 16:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • DHL Extraliga juniorů (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

HC Litvínov: Spěšný – Moravec, Baránek, Šesták, Fučík, Cvrk, Sklenička, Vostárek, Šefl – Kučera, Řehoř, Čapek, Weitz, Stříbrný, Ujfaluši, Řezníček, Sýkora, Šimeček, Štěpka.

HC Slavia Praha: Frodl – Vala, Novák, Saňa, Havelka, Drahorád, Kottek, Krejčí – Červený, Patzelt, Török, Kasala, Nestrašil, Ječný, Josefus, Vyskočil, Tejral, Hlinka, Procházka, Andres, Furch.

00:01

00:02
    Úvodní buly vyhrává domácí Řehoř.

00:21
    Stříbrný uvolnil na modré čáře Baránka, který ovšem trefil pouze připraveného Frodla.

01:28
    Litvínov točil hosty v obranném pásmu, těm se ale se štěstím podařilo vyhodit.

01:56
    Havelkovu střelu od modré se ještě před Spěšným snažil tečovat Tejral, neúspěšně.

02:18
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do rychlého vedení! Sýkora našel dobře postaveného TOMÁŠE KUČERU, který dokázal překonat Frodla. Asistence: Ondřej Sýkora.

02:50
    Hlinka z bezprostřední blízkosti neprostřelil Spěšného.

03:23
    Baránkovu střelu od modré neúspěšně tečoval Petr Ujfaluši.

04:02
    Andres zadovkou nenašel žádného ze svých spoluhráčů a puku se ujímají domácí.

04:49
    Slavia z menšího tlaku vytěžila pouze vhazování před Spěšným.

05:39
    Domácí vedou už o dva góly! ONDŘEJ SÝKORA vyškolil oba obránce Slavie a kličkou do forhendu překonává Frodla. Asistence: Karel Šefl.

06:28
    Slavistický tlak vyvrcholil přihrávkou na volného Hlinku, ten puk ale nezpracoval a ani z této šance hostů nic nebude.

07:19
    Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy si vytvořili už několik dobrých šancích.

08:09
    Sýkora se opět dostal do nájezdu proti slávistickým obráncům, tentokrát ale neuspěl, když ho tělem zastavil Havelka.

08:52
    Török se snažil ujet Ujfalušimu, to se mu ale nepovedlo.

09:23
    V útoku opět Slavia, jejich tlak končí až zásahem Spěšného.

09:48
    Drahorád se ve snaze něco vymyslet provinil ofsajdem.

10:08
    Slávisté uklidňují hru a budou rozehrávat až zpoza své brány.

10:50
    Stříbrný se protáhl kolem hostující brány, našel volného Baránka, ten nahodil na bránu, ale Frodl dobře zasáhl.

11:19
    Vyloučen Drahorád za sekání.

11:50
    Spěšný raději podržel puk pod svojí lapačkou a bude se vhazovat po jeho pravici.

12:27
    Puk se po ose Cvrk – Stříbrný dostal až k Řehořovi, který z mezikruží bránu minul.

13:19

13:42
    Patzelt se neprosadil v souboji proti Šeflovi.

14:00
    Čapek přihrál dobře postavenému Štěpkovi, jeho rána byla ale ještě před Frodlem zblokovaná.

14:46
    Vyloučen Kottek za držení protihráče.

15:02
    Domácí se ale provinili zakázaným uvolněním a bude se vhazovat před jejich brankářem.

15:27
    Domácí se už usadili v útočném pásmu.

15:44
    Nahození Baránka od modré Frodl lapil do lapačky a přerušil tak hru.

16:14
    Slávisté v tomto oslabení dobře pracují a nepouštějí Litvínov do větších šancí.

16:46
    Kottek na ledě, hosté v plném počtu.

16:55
    Další zákrok Frodla, když opět lapil do lapačky nahození Šefla.

17:10
    Stříbrný obral jednoho z hostujících obránců o puk, poté přihrál Řehořovi před bránu, domácí útočník ale z bezprostřední blízkosti Frodla nepřekonal.

17:55
    Druhá lajna domácích se dostala pod slávistický tlak, který ukončil až Šimeček, který dokázal zachytit přihrávku jednoho z hostujících hráčů.

18:52
    Slávisté se minutu před koncem budu snažit ještě něco vymyslet směrem dopředu.

19:50
    Domácí hráli v šesti lidech a budou hrát oslabení, trest odpyká Čapek.

20:00

Hra byla v první třetině vyrovnaná, ale do kabin se i přesto půjde za stavu 2:0 pro Litvínov. První gól utkání vstřelil Kučera, po dobré přihrávce Sýkory. Na rozdíl dvou branek zvýšil dnes dobře hrající Sýkora, když si pohrál s hostující obranou a z nájezdu překonal Frodla.

Druhá třetina začne pravděpodobně v 16:44.

20:01

20:02
    Anders čistě vyhrává zahajovací buly 2. třetiny.

20:26
    Saňova tvrdá rána od modré nezamířila mezi tři tyče Spěšného brány.

20:54
    Domácím se podařilo vyhodit a mohou jet střídat.

21:17
    Šesták schytal tvrdou ránu od modré někam do kolene a odkulhává s bolestivou grimasou na střídačku.

21:50

22:18
    Drahorád od modré trefil obětavého Řezníček.

22:35
    Domácím se nepovedla rozehrávka a je z toho icing. Vhazování před Spěšným.

22:50
    Čapek byl v samostatném úniku, jeho střela bekhendem ale nebyla příliš razantní a Frodl ji v pohodě vyráží do rohu kluziště.

23:45
    Slávia si opět vytvořila menší tlak, ze kterého se domácí ne a ne dostat.

24:00
    Talk hostů končí až zásahem Spěšného, který vyrazil puk do ochranné sítě.

24:29
    Furch se protáhl po mantinelu až před Spěšného, ten ho ale vychytal.

25:20
    Fantastická akce domácího Řehoře! Domácí útočník projel přes celé hřiště, natlačil se až před Frodla, snažil se mu udělat kličku která mu bohužel pro domácí nevyšla.

26:03
    Spěšný již po několikáté musel v této třetině zasahovat a opět úspěšně.

26:54
    Červený se ocitl v chumlu před Spěšným, vyšťoural puk pro Andrese, který střelou švihem z mezikruží Spěšného bránu netrefil.

27:36
    Domácí opět pouze nahodili za Frodla a jedou rychle vystřídat.

28:03
    První lajna domácích si vytvořila velký tlak, ze kterého ale gól nevytěžila.

29:03
    Drahorád projel celé kluziště, přihrál volnému Saňovi na modré, kterého ale vychytal připravený Spěšný.

29:51
    Tak i hosté si vytvořili tlak, který vyvrcholil až faulem Fučík, který je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

30:21
    Novák vyhrál bruslařský souboj s Řehořem, který by jel sám na bránu.

31:20
    Drahorád přes celé pásmo přihrál Valovi, který ale trefil pouze Spěšného beton.

31:51
    Slavia měla velký tlak, který ale nevyužila a Fučík je zpět na ledě.

32:41
    Dlouhou dobu se hrálo především ve středním pásmu, vše nakonec končí zakázaným uvolněním domácích.

33:11
    Spěšný si připisuje další zákrok po střele Procházky. Vhazování před domácím gólmanem.

33:46
    Vyskočilovi se postavil puk na hranu, s čím si nedokázal hostující útočník poradit a vyhodil puk mimo ledovou plochu.

34:08
    Oba týmy se soustřeďují spíše na bránění. Více ze hry mají ale hosté.

34:49
    Čapek svou žabičkou našel Šimečka, kterému se ale zakončení bekhendem příliš nepovedlo.

35:00
    Kučera uvolnil na modré Šefla, který si puk ještě zpracoval, střelou švihem ale Frodla nepřekvapil.

35:19
    Vyloučen Kučera za hru vysokou holí.

35:28
    Vzápětí vyloučen i hostující hráč, konkrétně Novák za faul kolenem.

36:10
    Ani jeden tým se při hře 4 na 4 nemůže usadit v útočném pásmu.

36:32
    Řehoř přihrával Štěpkovi, který byl při zakončení atakován obráncem a ani z této šance nic nebude.

36:41
    Vyloučen Drahorád za držení protihráče.

37:07
    Cvrk střelou z mezikruží trefuje Frodlovu tyč!

37:19

37:28
    Na ledě je už i Novák.

38:41
    Hraje se 5 na 5, jelikož Drahorád je také už na ledě.

39:05
    Hosté vyhazují a puku z zmocňují domácí, kteří už nebudu nikam spěchat.

39:35
    Dlouhá přihrávka našla Řehoře, tomu ale akci pokazil Čapek, když ho vystavil do ofsajdu.

40:00

V této třetině byla mírně lepší Slavia. Gól v této třetině nepadl a do kabin se jde za stavu 2:0 pro Litvínov. Uvidíme jestli se Slavii ve 3. třetině povede obrátit stav tohoto utkání.

Třetí třetina začne v 17:18.

40:01

40:03
    Andres vyhrává buly a Slavia valí do útoku.

40:38
    Slavia se ihned zakousla do svého soupeře který si neví rady.

40:59
    Stříbrný pouze nahodil na Frodlovu bránu a jel se svou lajnou vystřídat.

41:39
    Šimečkova střela se od zadního mantinelu odrazil k Weitzovi, kterého ovšem vychytal přesouvající se Frodl.

41:56
    Hosté napadají ve dvou hráčích, domácí obrana si ale prozatím poradila.

42:30
    Drahorád si blbě zpracoval kotouč a domácí si tak mohou oddychnout.

43:18
    Další útok Slavie překazil čárový rozhodčí, který píská ofsajd.

43:36
    Štěpkovu střelu od levého mantinelu zachytil do své výstroje Frodl.

44:10
    Slávisté vlétli do této třetiny ve velkém stylu, domácí budou mít ještě co dělat s udržením tohoto výsledku.

44:58
    Domácí si "pomáhají" zakázaným uvolněním.

45:05
    Patzelt se dostal k odraženému kotouč, jeho střelu vyrazil Spěšný reflexivním zákrokem vyrážečkou.

46:13
    Další zakázané uvolnění domácích. Slavia si vytvořila soustavný tlak, který trvá i nadále.

46:27
    Baránkovu střelu do modré vyrazil Frodl pouze před sebe, Ujfaluši jeho zaváhání ale nedokázal potrestat.

47:30
    Novák se vydal na útočný výlet, přišel o puk, to ale Šimeček nedokázal potrestat.

48:12
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na 1:2! Hlinka našel volného JOSEFA SAŇU, který střelou tahákem překonal bezmocného Spěšného! Asistence: Filip Hlinka.

48:55
    Sýkora se teď hodně rozčiluje, jelikož mohl jet sám na Frodla, hlavní rozhodčí ale píská zřejmě správně ofsajd.

49:41
    Řehoř si nezpracoval Stříbrného přihrávku a puku se opět ujímají hosté.

50:12
    Slávisté uklidňují hru a budou rozehrávat zpoza své brány.

50:50
    Kottkovu střelu od modré vyrazil Spěšný pouze před sebe, u puku byl ale první Šesták, který odpálil puk do bezpečí.

51:21
    Patzeltova střela po ledě pořádně protáhl Spěšného, který ale nakonec ale zasahovat nemusel.

51:46
    Török byl v zakončení hákován Šeflem, který si jde na dvě minuty sednou na trestnou lavici.

51:57
    Slávistická přesilovka končí, na dvě minuty jde na trestnou lavici Andres za sekání.

52:23
    Novákova střela od modré se neujala, Spěšný chytá puk do své výstroje.

52:46
    Slávia vyrovnává na 2:2. TOMÁŠ TÖRÖK se ujal puku u levého mantinelu, vybruslili si až Spěšného a střelou mezi betony vyrovnává na 2:2. Bez asistence.

52:46
    Oddechový čas pro domácí.

53:15
    Slavia má puk na hokejkách, pokračuje se ve hře 4 na 4.

53:46
    Šefl je na ledě, domácí si zahrají krátkou přesilovku.

53:57

54:08
    Štěpka si nepohlídal své postavení a je z toho ofsajd.

54:40
    Furch se trestuhodně dostal až před Spěšného, bránu ale z blízka přestřelil!

55:32
    Sýkora vyhodil puk za Frodla a oba týmy jedou střídat.

55:59
    Puk opět mimo kluziště. Vhazování ve středovém kruhu.

56:43
    Stříbrný přihrával nepřesně a na puku jsou hosté.

57:17
    Fučík vyhrál důležitý souboj u mantinelu s Tejralem.

57:55
    Procházka se dostal ke střele, ta se mu ale příliš nepovedla a Spěšný vyráží puk do rohu kluziště.

58:28
    Baránek skvěle zastavil unikajícího Patzelta. Dobrý a také důležitý zákrok domácího beka.

59:16
    Šance pro Litvínov, jelikož hosté se provinil zakázaným uvolněním.

59:16
    Oddechový čas pro hosty.

59:56
    Už se nic nestane, hosté mají puk za svou bránou.

60:00

Hostům se povedlo vyrovnat a zápas tak půjde do prodloužení.

60:01

60:14
    Procházka se opět dostal do dobré šance, jistého Spěšného ale nepřekonal.

60:22
    Další zákrok Spěšného, když si poradil se střelou Nováka.

60:41
    Vyloučen Vala za zdržování hry.

61:05
    Baránek od modré trefil pouze Frodlův beton.

61:41
    Domácí mají puk za svou bránou.

62:08
    Baránkova střela byla ještě tečována, Frodl musel předvést skvělí zákrok.

62:21
    Baránek celou přesilovku nestřídal, bohužel pro domácí se ani neprosadil.

62:41

63:25
    Litvínov zůstává i po přesilovce v útočném pásmu.

63:43
    Důležitě vhazování před Spěšným.

63:47
    Saňova střela skončila pouze ve výstroji domácího brankáře.

64:30
    Török od modré míjí bránu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Litvínov nevyužil přesilovou hru v prodloužení a zápas dospěl až do nájezdů. Uvidíme, který tým se nakonec bude radovat z vítězství.