Lierse – Anderlecht 2:0 (2.pol) | Liége – Cercle Bruggy 4:0 (kon.) | Brugge – Mons 2:1 (kon.)
Gent – Leuven 2:0 (kon.) | Charleroi – Oostende 0:1 (kon.) | Mechelen – Genk 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Kortrijk 1:1 (kon.)
Club Bruggy KV
2:1 (0:0)
RAEC Mons
cz Sobota 01.02.2014, 20:00 • Jan Breydelstadion • Belgická Jupiler Pro League

90+3
    Domácí poslední nastavenou minutu hodlají pozdržet taktickým střídáním. Toma De Suttera nahrazuje Jesper Jorgensen.

88
    Bruggy právě vstřelily branku!
    S góly se v posledních minutách roztrhl pytel. Domácí kouč pro dnešní zápas vybral skvělé náhradníky. LIOR REFAELOV napodobil Eidura Gudjohnsena a také on si připisuje branku. Právě po Gudjohnsenově akci vyrážel gólman míč před sebe, ale jen do prostoru, kde nabíhal Rafaelov, kterému stačilo míč doťuknout do prázdné branky. Hosté se z remízového stavu dlouho neradovali.

87
    Mons právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Po totožné akci jako před chvíli na druhé straně hosté vyrovnávají. THOMAS CHATELLE zužitkoval dlouhý pas za obranu a z halfvoleje propálením gólmana Ryana srovnává skóre.

86
    Střídání v týmu RAEC Mons: ze hřiště odchází Van Gijseghem, přichází Zola.

82
    Domácí se konečně dostli do vedení. Jejich urputná snaha vstřelit gól konečně přinesla ovoce. Stačila na to jedna akce, která se typologicky nepodobala všem předešlým. EIDUR GUDJOHNSEN dostal dlouhý pas za obranu a z halfvoleje propálil brankáře Sausseze.

80
    V 80. minutě střídají poprvé také hosté. Odchází jejich nejlepší hráč v zápase Richard Soumah, jehož nahrazuje Thomas Chatelle.

79
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Vazquez, přichází Refaelov.

76
    Třetí žlutou kartu zápasu vidí brankář hostů Saussez za zdržování hry. Je více než evidentní, komu remíza stačí a pro koho by byla velkým zklamáním.

69
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Sobota, přichází Gudjohnsen.

67
    Za skluz zezadu na nohy soupeře vidí žlutou kartu, druhou pro svůj tým, Yuval Shpungin.

53
    Ani teď to není gól! Obrana míč odklidila za brankovou čáru, následuje rohový kop. Bruggy přidávají na obrátkách.

40
    Domácí nemohou uvěřit, že tato akce neskončila gólem. Bruggy rozehrály roh nakrátko, ale s okamžitým centrem do ohně. Míč se potuloval mezi nohama několika hráčů jen pár centimetrů od brankové čáry. Nějakým způsobem ji ale nepřekročil.

31
    Tom De Sutter byl při průniku do pokutového území MONS sražen Pieterjanem Monteynem, jenž po zásluze vidí první žlutou kartu zápasu.