Newcastle – Sunderland 0:3 (kon.) | West Ham – Swansea 2:0 (kon.) | Cardiff – Norwich 2:1 (kon.)
Everton – Aston Villa 2:1 (kon.) | Fulham – Southampton 0:3 (kon.) | Hull City – Tottenham 1:1 (kon.)
Stoke City – Manchester United 2:1 (kon.)
Fulham FC
0:3 (0:0)
Southampton FC
Sobota 01.02.2014, 16:00 • Craven Cottage • Anglická Premier League

Zápas Fulham : Southampton skončil. Po ňom sa tešia z víťazstva rozdielom triedy hráči hostí. V druhom polčase sa totiž dokázali presadiť Lallana, Lambert a Rodriguez a za 12 minút rozhodli o víťazstve. "Svätí" si dnes najmä vďaka výkonu v druhom polčase vyhrať zaslúžili pretože mali prevahu na ihrisku a domácich poriadne ani nepustili do šance. Domáci boli jednoznačne prestrielaní 17:8, no aj tak prehra o tri góly je trochu krutá. Minimálne hostia sa asi naštartovali a teraz sa ešte viac musia snažiť "Chalupári". To je odo mňa na dnes všetko. Ďakujem, že ste som mnou vydržali až do konca a prajem vám príjemný zvyšok víkendu. Dovidenia! (17:56:15)

90+3
    V poslednej minúte sa o útok ešte pokúšal Fulham. Nič sa mu nepodarilo vymyslieť.

90+2
    Gallagher sa opäť snažil o gól. Po prihrávke sa snažil dostať k loptu. Dobre však zareagoval domáci brakár keď vybehol a loptu kopol do bezpečia.

90+1
    V nich chcel skúšiť podobne ako hráč hostí parádičku Dempsey. Jeho nozničky gól nepriniesli a okrem toho rozhodca už predtým hru prerušil kvôli faulu.

90
    Rozhodca nadstavuje 3 minúty.

90
    Postavenie mimo hry bolo odpískané aj na druhej strane.

89
    Po prihrávke od Davisa si chcel účet otvoriť aj nováčik na ihrisku Gallagher. Rozhodca bol proti a odpískal ofsajd.

88
    Tesne pred koncom sa hrá v strede poľa. Už asi oba kluby čakajú na koniec.

87
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Rodriguez, prichádza Gallagher.

86
    Stankovič to však teraz trochu prehnal a tak bol odpísakný faul.

85
    Zápas sa blíži ku koncu a zdá sa, že hostia sa tromi gólmi neuspokojili. Aj naďalej sú aktívnu a Fulhame nedajú poriadne dýchať.

84
    Ani viacero posíl trápiacich sa domácich z biedy nevytrhli. Preto aj dole šiel Kvist.

83
    Striedanie v tíme Fulham FC: z ihriska odchádza Kvist, prichádza Tankovic.

82
    V druhom polčase aj napriek tomu, že hostia dali 3 góly dražanie lopty majú horšie: 40:60

81
    Predsa len skúsili domácich ešte raz prekvapiť. Center však už domáci nenechali bez povšimnutia a získali loptu.

80
    Ten sa do útoku už naozaj veľmi neponáhľa. Vidieť pohodu na kopačkách hráčov v červenom.

79
    Domáci sa dopustili útočného faulu a tak sa k lopte zase dostáva Southampton.

78
    Hneď po treťom góle sme videli masívny odchod domácich fanúšikov zo štadióna. Naopak hostia krásne oslavujú.