Newcastle – Sunderland 0:3 (kon.) | West Ham – Swansea 2:0 (kon.) | Cardiff – Norwich 2:1 (kon.)
Everton – Aston Villa 2:1 (kon.) | Fulham – Southampton 0:3 (kon.) | Hull City – Tottenham 1:1 (kon.)
Stoke City – Manchester United 2:1 (kon.)
Everton FC
2:1 (0:1)
Aston Villa FC
Sobota 01.02.2014, 16:00Anglická Premier League

Je za nami stretnutie medzi domácim Evertonom a Aston Villou. Do druhého polčasu sme vstúpili za stavu 1:0 pre hosťujúci celok. Domáci celý druhý polčas mali nie len územnú ale aj streleckú prevahu. Zaslúžene zrovnať sa podarilo Evertonu strelou striedajúceho Naismithav 74. minúte. O 11 minút neskôr sa prezentoval nádherným gólom z priameho kopu hráč s číslom 11 Mirallas čím zabezpečil výhru pre domácich.

Štatistiky:
    Držanie lopty:73%-27%
    Strely celkom:12-2
    Strely na bránku:5-1

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (17:55:24)

90+4

90+4
    No rohy ostávajú v dnešnom stretnutí nevyužité.

90+4
    Albrighton to skúšal z 20 metrov. Jeho strela bola vytlačená milimeter nad brvno Howardovej bránky. V samom závere prvý roh pre Aston Villu.

90+3
    Tonev sa na ľavom krídle snažil loptu zatočiť pred Howarda. Lopta však cez McCarthyho neprešla.

90+2
    Domáci v neustále pri lopte. Vysoké napádanie Villy konči prevažne faulom ako tentokrát, previnil sa Tonev voči Distinovi.

90
    Nadstavujú sa +4 minúty.

89
    Lopta padla na hlavičku Naismitha. Ten chcel prekvapiť Guzana, no gólman bol pripravený a loptu pohotovým zákrokom vyráža do bezpečia.

89
    Navyše sa vo vápne hostí s loptou predieral Osman, ktorý hľadal Naismitha. Jeho prihrávku prerušil Clark. Rohový kop pre Everton.

88
    Tak pred Villou stojí neľahká úloha.

87
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Weimann, prichádza Tonev.

87
    Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza McGeady, prichádza Hibbert.

86
    Prvú žltú kartu stretnutia vidí Baines.

85
    Everton FC dal gól!
    Neuveriteľný zvrat! Pri lopte stál KEVIN MIRALLAS. Jeho strela sa ponad múr stočila k pravej tyčke Guzana, ktorý v tomto prípade bol prikrátky. Nádherná strela Mirallasa dostáva Everton do vedenia.

84
    Na opačnej strane poslal k zemi Mirallasa Clark. Je tu štandartka z dobrých 30 metrov.

84
    Tentokrát sa k lopte pred Howardom dostal Weimann. Jeho strela však ani z ďaleka nesmerovala medzi tri tyče.

83
    Hráči Aston Villy si v kontakte s loptou celý druhý polčas minimálne. Loptu len odkopávajú preč od Guzana.