Barcelona – Valencia 2:3 (kon.) | Levante – Rayo Vallecano 0:0 (kon.) | Getafe – Valladolid 0:0 (kon.)
Malaga – Sevilla 3:2 (kon.)
Getafe CF
0:0 (0:0)
Real Valladolid
Sobota 01.02.2014, 20:00Španielska LaLiga

Tento zápas sa ani nemusel odohrať, nič podstatné sa počas priebehu hry nezmenilo a všetko ostane tak, ako to bolo aj pred zápasom. Tímy góly nevsietili, vpredu sa trápili a divákom ubrali 90 minút života. V druhom polčase sme boli svedkami ešte väčšej vaty, ako v tom prvom, hoci na konci zápasu mieril Castro peknou strelou do žrde. Najviac práce však nemali brankári, ale rozhodca. Ten rozdal niekoľko žltých kariet a chvalabohu aj odpískal koniec. Zrejme celkom s radosťou. Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť. (21:50:48)

90+3
    Tak to by bolo niečo, ak by parádna strela zapadla do siete, no domáci asi šťastenu čímsi urazili, pretože ani ďalší ligový duel sa im nie a nie podariť vsietiť gól.

90+3
    Takmer sme sa predsa len dočkali! Diego Castro mieril zo sľubnej pozície tvrdou ranou do žrde! Marino by nemal šancu.

90+2
    Getafe sa tlačí pred bránu oveľa aktívnejšie, ako za celý zápas doposiaľ, ale strely z diaľky do nebies gólom určite neskončia.

90+1
    Rozhodca ešte nadstavuje 3 minúty.

89
    Je to zo strany oboch tímov trápenie a ak má prísť vykúpenie v podobe víťazného gólu, zrejme to bude niečo nepredstaviteľne náhodné.

88
    Gavilan v rozhodujúcom momente spadol pri vyvážaní lopty dopredu, okamžite sa jej teda zhostili jeho protivníci. Lenže ani oni sa ďaleko smerom dopredu nedostali.

87
    Posledné striedanie Realu, do hry príde namiesto Victora Pereza Lluis Sastre.

86
    Ostatné minúty sa viac tlačia dopredu hráči Getafe, ale ani niekoľko pokusov na hranici vápna im v skrumáži nestačili na to, aby sa mohli zapísať do streleckej listiny.

85
    Javi Guerra sa nedostal do šance hlavičkou, ktorú mu znemožnili použiť obrancovia súpera.

82
    Skoro to vyzerá, že na trávnik prišiel legendárny Kolumbijčan Walderrama, no jeho potomok či nasledovník to nebude ani menom. Úplne rovnaké ho nemajú.

81
    Michela nahradil v drese Getafe Gavilan.

80
    ...po štandardke prišla dobrá šanca, ktorá s trochou šťastia mohla skončiť gólom! Nepríjemný center prepadol cez celú päťku bez povšimnutia a Moya mal šťastie, že sa lopta nezakotúľala k žrdi, ale tesne mimo nej!

79
    Striedanie hostí, do hry príde namiesto Rossiho Valdet Rama.

77
    Rubio hľadal pasom do vápna Manucha, jeho ale zastúpila odhlavičkovaním na roh obrana...

76
    Účastník MS 2006 v drese Angoly nastúpil na trávnik, čo znamená, že Manucho vymenil Larssona.

75
    Na druhej strane dostal do vápna loptu po peknej kombinácii Sarabia, ale opäť váhal so zakončením. Domáci hráči ako keby ani nechceli otvoriť skóre.