Augsburg – Brémy 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Hamburger 3:0 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 2:1 (kon.)
Mainz – Freiburg 2:0 (kon.) | Schalke – Wolfsburg 2:1 (kon.) | Hannover – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
FC Augsburg
3:1 (1:1)
Werder Brémy
Sobota 01.02.2014, 15:30 • SGL aréna • Nemecká Bundesliga

Ďakujem za pozornosť, dopísania priatelia. (17:23:44)

Prvý polčas bol vyrovnaný, po vlastnom góle Callsena-Brackera vyrovnal Werner. Na konci polčasu bol ale vylúčený García, čo viedlo k veľkej prevahe domácich v druhej polovici. Tú korunovali svojimi gólmi Altintop a Hahn, domáci Augsburg tak doputoval k zaslúženému víťazstvu.

90+1
    Nadstavuje sa len 1 minúta.

90
    Na ihrisko vtrhol nadšený fanúšik domácich, ktorý mávaním šálu oslavoval domáci triumf. Po jeho priateľskej "likvidácii" sa pokračuje v hre.

88
    Brankár si loptu poľahky postrážil a ani z tejto štandardky gól nepadne.

87
    Brémy budú zahrávať rohový kop!

87
    Striedanie v tíme FC Augsburg: z ihriska odchádza Halil Altintop, prichádza Dominik Kohr.

84
    Brémy už len odovzdávajú lopty, ich posledný útok končí ďalším neúspechom.

83
    Augsburg si suverénnym výkonom v druhom polčase kráča pre triumf v dnešnom stretnutí.

81
    Zo strednej vzdialenosti to skúsil Kobylanski, jeho strela ale letí nad.

80
    Vysoký center z ľavej strany v pohode a pokoji sťahuje Wolf.

79
    Augsburg zvláda záver zápasu lepšie a okupuje vápno súpera.

48
    Striedanie v tíme FC Augsburg: z ihriska odchádza Tobias Werner, prichádza Alexander Esswein.

77
    Jeden z posledných rohových kopov, domácim sa však vôbec nevydaril.

75
    Pokus o rýchly brejk Brém končí len na kopačkách domácej obrany.

74
    Werner dostáva žltú kartu, len aby z toho nebola dráma!

73
    Hra už pomaly upadá, domáci si držia náskok zatiaľ čo Werder nevie vymyslieť v podstate nič.