Slavia – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Sparta Praha 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 4:3 (kon.)
Třinec – Chomutov 2:1 (kon.) | Kladno – Hradec Králové 1:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:1 (kon.)
Pardubice – Zlín 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Berani Zlín
cz Nedeľa 15.12.2013, 18:20 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
    Robert Kousal neproměnil a za vítěznou trefu je tak označen pokus BEDŘICHA KÖHLERA. Bez asistence.

Bedřich Köhler ve druhé sérii proměňuje – 0:1.

59:55
    Jan Kolář přihrával před branku na zcela volného Tomáše Zohornu, ale pas překazil zlínský obránce!

54:41
    Jan Kolář ostrou ranou těsně míjí!

52:06
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté bleskurychle svou přesilovku využívají. PETR ZÁMORSKÝ se s ničím nepáral a ostrou ranou z první od modré čáry propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Petr Holík.

51:49
    Július Hudáček vyhazuje v obranném pásmu kotouč mimo hřiště a je tak vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Trest odpyká Lukáš Nahodil.

51:49
    Dnešní utkání sleduje 6552 diváků.

50:26
    Volný Blaž Gregorc svou střelou sice rozvlnil síť zlínské brány, ovšem zvenčí!

48:04
    Prázdnou bránu měl před sebou Tomáš Zohorna a mohl vsítit pardubický a zároveň svůj druhý gól, ale nechtěně zvolil zakončení do dezorientovaného Kašíka.

46:04
    Chybnou rozehrávku Zlína ve vlastním oslabení zachytil Tomáš Nosek, ale souboj tváří v tvář s Kašíkem prohrál.

44:54
    Deset vteřin se bude hrát čtyři na čtyři. Tomáš Zohorna dostává menší trest a oslabuje svůj tým.

43:28
    Marek Ďaloga dostal přihrávku do druhé vlny před prázdnou branku, ale míjí!

43:05
    Zákrok byl posouzen jako nedovolený a Ondřej Veselý dostává dvě minuty za faul kolenem.

38:52
    Tybor ovšem oplácel a současně je tak vyloučen on i zlínský Petr Leška.

35:42
    Lukáš Endál inkasuje menší trest za vysokou hůl a Zlín bude hrát přesilovku.

32:18
    Marek Ďaloga posunul kotouč na zcela volného Tomáše Noska, jenž uháněl sám na zlínského brankáře, ale zakončil hodně vysoko nad branku.

29:36
    Tomáš Zohorna z vrcholu kruhu pro vhazování těsně přestřeluje!

28:19
    Pardubice budou hrát znovu přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává ex Pardubák Jiří Marušák.

28:09
    Před brankou jen těsně mimo tečoval Robert Kousal!

27:29
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Přesilovka využita! Václav Kočí z mezikruží napálil kotouč na Kašíka, tomu puk vypadl z výstroje a Somík se jej pokusil dorazit do prázdné branky. První pokus nevyšel, ale napodruhé byl úspěšný TOMÁŠ ZOHORNA. Asistence: Radovan Somík a Václav Kočí.

26:46
    Pardubice si zahrají přesilovku. Petr Zámorský dostává dvě minuty za hákování.

22:36
    Petr Čajánek dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

20:40
    Zlín si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování inkasuje Robert Kousal.

11:17
    Už se zdálo, že Radovan Somík překonal zlínského brankáře, ale ten kotouč zastavuje zřejmě na brankové čáře!

09:33
    Pardubice budou hrát další přesilovku. Dalibor Řezníček dostává trest za hákování.

01:15
    Lukáš Radil ovšem fauloval a bude se hrát čtyři na tři.

01:05
    Puk už překonal Kašíka a mířil do odkryté klece, ale zlínský obránce jej včas odpálil!

00:37
    Domácí se ihned na úvod usadili v útočném pásmu a vykoledovali faul. Dokonce dvojnásobný, když Veselý a Horák souběžně obdrželi dvě minuty a Východočeši budou hrát dvě minuty pět na tři!

Marek Votke

Góly a asistencie: 28. Zohorna (Somík, Kočí) – 53. Zámorský (Holík), rozh. náj. Köhler

HC Dynamo Pardubice: Hudáček (Salfický) – Benák, Ďaloga, Píša, Kočí, Gregorc, Čáp – Radil, Kousal, Nosek – Kolář, Zohorna, Somík – Endál, Nahodil, Tybor – Rys, Moučka, Semorád.

Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Řezníček, Valenta – Balaštík, Leška, Köhler – Honejsek, Holík, Čech – Okál, Čajánek, Veselý – Ondráček, Melenovský, Kubiš.

Trenéři: Rostislav Vlach a Juraj Jurík

Rozhodca: Homola, Minář – Gebauer, Lederer