Spišská N. Ves – Topoľčany 4:3 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HK Spišská Nová Ves
4:3 (1:0, 1:3, 1:0)
HC Topoľčany
Utorok 03.12.2013, 17:00 • Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

43:09
    Vylúčený hráč hostí Bystričan, trestné strieľanie nebude.

40:37
    Aké je to ľahké. Cez prestávku muselo byť v domácej kabíne poriadne "horúco". Autorom vyrovnávajúceho gólu Radovan CÚTT. Asistencie: Michal Findura, Dávid Džerenga.

39:29
    Konečne. Prebudenie v pravú chvíľu v podaní Miroslava ŠKOVIRU. Asistencia: František Koky, Richard Smotrila.

35:46
    Topoľčany dali gól!
    Tak tomu sa hovorí veľká hokejová frajerina. Rastislav BARČÁK zobral puk spoza vlastnej brány, prešiel celým klziskom, pomedzi troch prizerajúcich domácich hráčov a lišiacky zakončil. Asistencia: Roman Guričan.

34:56
    Vylúčenie domáceho hráča Hoffmana.

32:17
    Učebnicová hokejová akcia, na konci ktorej bol Miloš BYSTRIČAN. Asistencia: Rastislav Barčák, Branislav Varga.

22:10
    Vylúčený hráč domácich Gurčík.

21:04
    Vylúčený hráč hostí Drobný.

20:41
    Raketový vstup hostí do druhej tretiny. Na trikrát Libor KÁČER prekonal Gavaliera. Asistencie: Ľuboš Drobný, Denis Mihálik.

16:12
    Vylúčený domáci hráč Drozd.

15:00
    Presne päť minút pred koncom prvej tretiny sa Spišiaci dočkali. Smotrila v rohu klziska vybojoval puk a parádne prihral Miroslavovi ŠKOVIROVI. Veľmi pekná hokejová akcia. Asistencia: Richard Smotrila.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Škovira (Smotrila), 40. Škovira (Koky, Smotrila), 41. Cútt (Findura, Džerenga), ?. Smotrila – 21. Káčer (Drobný, Mihálik), 33. Bystričan (Barčák, Varga), 36. Barčák (Guričan)

HK Spišská Nová Ves: Gavalier – Vartovník, Janovčík, Gurčík, Koky, Cvengroš, Giľák, Škovira, Hoffman, Hamráček, Gonda, Lesňák, Džerenga, Drozd, Wesselényi, Hamrák, Cútt, Ištocy, Findura, Smotrila, Kucirko.
    HC Topoľčany: Zima – Bednárik, Káčer, Štumpf, Piačka, Šimurka, Drahovský, Grman, Varga, Bystričan, Guričan, Tvrdík, Kutňanský, Mihalik, Sluka, Barčák, Dobrý, D. Mihálik.

Rozhodca: Vojtek – Vyoral, Farkaš