Remeš – Paríž 0:3 (kon.) | Évian TG – Lorient 0:4 (kon.) | Lyon – Valenciennes 1:1 (kon.)
Montpellier – Guingamp 1:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:1 (kon.) | Sochaux – Bastia 1:1 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
0:4 (0:2)
FC Lorient
cz Sobota 23.11.2013, 20:00 • Parc des Sports • Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (21:53:48)

Zápas je u konce, jasným výsledkem skončil možná překvapivě pro hostující Lorient. Hosty k dnešní vysoké výhře nastartoval rychlými dvěma góly v úvodních patnácti minutách útočník Aboubakar, ve druhé půli přidali hosté další dvě branky a dnešní utkání tak zcela jasně opanovali.

90
    Sudí nastaví v dnešním zápase pouhou jednu minutu.

89
    Aboubakar vybojoval pro hosty rohový kop, z něj se však hostům již nic vymyslet nepodařilo.

89
    Na trávníku se již nic zajímavého neděje, oba celky spíše vyčkávají finální zapískání rozhodčího.

87
    Lorient právě vstřelil branku!
    Penalta proměněna! YANN JOUFFRE nedal svoji pumelenicí Hansenovi žádnou šanci.

86
    Ale pozor! Když už se nedaří, tak se nedaří pořádně. Hosté budou k tomu všemu zahrávat ještě pokutový kop! Angoula poslal nevybíravě zezadu k zemi hostujícího Aboubakara a sudí Thual okamžitě ukázal na penaltovou značku.

85
    Hosté kombinují kolem šestnáctky domácích. Ti se nemohou na míč dostat.

84
    Domácí jsou na tom psychicky hodně špatně, hosté si s nimi momentálně dělají co chtějí.

82
    Hosté přidávají třetí branku a já si troufám tvrdit, že je již rozhodnuto! Trefil se střídající SADIO DIALLO po kompletním vyšachování domácí obrany.

81
    Lautoa nebezpečně zlobil na útočné polovině, rychle a důrazně k němu přistoupil domácí Rubén, který se vůbec nebál případné druhé žluté karty.

81
    Poslední střídání domácích a poslední pokus na oživení útoku. Sorlin přenechá své místo N'Sikuluovi.

79
    Centr Monnet-Paqueta z levého křídla, ten byl však zblokovaný domácí obranou.

78
    Mensah se nakonec dostal ke střele, tu však vytáhl hostující brankář Chaigneau na rohový kop.

78
    Wass rychlým přikopnutím uvolnil svého spoluhráče Dja Djédjého, toho však vzápětí obral čistě o míč hostující Guerreiro.

76
    Lorient se stále spíše brání aktivní hře domácího celku. Evianští se však na dostřel Chaigneauovi dostávají jen sporadicky.

74
    V rozpětí pěti minut jsme tak viděli hned čtyři žluté karty, to není příliš obvyklý jev v tomhle sportu.

73
    Žlutí se dále, kartonek stejné barvy vidí i hostující Doukouré.

72
    Statistika držení míče je více nakloněna domácímu celku (57 %), hosté však pozorně brání a pro domácí je tak velmi náročné se prosadit.