Everton – Liverpool 3:3 (kon.) | Fulham – Swansea 1:2 (kon.) | Hull City – Crystal Palace 0:1 (kon.)
Newcastle – Norwich 2:1 (kon.) | Arsenal – Southampton 2:0 (kon.) | West Ham – Chelsea 0:3 (kon.)
Hull City AFC
0:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 23.11.2013, 16:00 • The KC Stadium • Anglická Premier League

To je na dnes z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť. (18:08:06)

V druhom polčase sme sa už dočkali o niečo zaujimavejšieho predstavenia ako v prvej polovici. Domáci mali po celý čas optickú prevahu, no v útoku boli až príliš bezzubý. V 78.minúte dostal červenú kartu hoťujúci Bolasie a vyzeralo to tak že by mohli domáci niečo s výsledkom spraviť. Boli to však paradoxne hostia ktorý sa o pár minút neskôr dostali do jedinej svojej väčšej príležitosti a po výbornej prihrávke od Jeromeho, Bannan úspešne zakončil do prázdnej brány a získal tak pre svoj tím tri body.

Zákroky brankára Speroniho – 2
    Zákroky brankára McGregora – 0

Tak toto bude Hull City skutočne bolieť, strela Livermoreho v poslednej minúte nadstaveného času prešla cez čiaru, rozhodcovia však gól neuznali.

90+4
    A hneď na to tyčka, domácim to už nevýjde.

90+4
    Domáci sa teraz tešili, po tom čo jeden z obráncov hostí zachytil loptu na čiare, rozhodcovia však ukázali že to gól nebol.

90+3
    Center do šestnástky, ktorý zblokovali obráncovia hostí a následne chytil Speroni, píska sa však roh a Speroni je veľmi nespokojný.