Eindhoven – Heerenveen 1:1 (kon.) | Cambuur – Nijmegen 2:1 (kon.) | Alkmaar – Kerkrade 2:2 (kon.)
Amsterdam – Heracles 3:0 (kon.)
AZ Alkmaar
2:2 (2:1)
Roda JC Kerkrade
cz Sobota 23.11.2013, 19:45 • AFAS Stadion (Alkmaar) • Holandská Eredivisie

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (21:37:46)

Utkání je u konce, AZ Alkmaar doma remizuje s Rodou Kerkrade 2:2. Utkání začalo dvěma přímými červenými kartami pro domácí, vyloučeni byli Viergever a Gudelj. I přesto po první půli vedli domácí 2:1, trefili se Johansson a Jóhannsson. Snížit ale dokázal Pluim. No a v nastavení celého utkání rozhodl o konečné remíze Shkurtaj.

90+2
    Biemans dostává druhou žlutou a v utkání končí, je vyloučen.

90+1
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Je ale srovnáno! Tak trvalo to hodně dlouho, nakonec se ale v přesile hrající Rodě podařilo srovnat. V ideální střelecké pozici se uprostřed vápna ocitl VASIL SHKURTAJ, jenž se trefil za záda Alvarada.

90
    Běží nastavený čas.

89
    Domácí hrají nesmírně obětavě, Roda se tak nedokáže ani proti dvojnásobně oslabenému soupeři prosadit. A to má v ofenzivě prakticky všechny hráče.

87
    Razantním odkopem odklízí míč do bezpečí Wuytens.

86
    Od branky rozehrává Kurto.

85
    Biemans potrestán za stažení soupeře k zemi žlutou kartou.

82
    Na kombinaci Rody na útočné půli si už na AFAS Stadionu všichni zvykli, na lepší zakončení ale čekáme. Rána Bonevacii jde těsně vedle levé tyče.

81
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, domácí drží i v devíti fotbalistech těsné vedení!

80
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Németh, přichází Shkurtaj.

75
    Utaženou ránu vyslal ze střední vzdálenosti Fledderus, míč těsně míjí levou tyč!

74
    Hosté rozehrávají roh na krátko, následný centr stahuje Alvarado.

73
    Rychlý brejk AZ pokazil Beerens.

72
    Höcher se ocitl sám před brankou, fantastickým zákrokem ho ale vychytal Alvarado!