Charleroi – Anderlecht 2:1 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Oostende – Genk 4:0 (kon.)
Waregem – Mechelen 3:1 (kon.) | Leuven – Kortrijk 1:1 (kon.) | Cercle Bruggy – Lierse 2:4 (kon.)
KV Oostende
4:0 (3:0)
KRC Genk
cz Sobota 23.11.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

V Oostende bude hodně veselá noc. Domácí nováček totiž deklasuje druhý celek tabulky KRC Genk 4:0 a získává výrazné plusové body v boji o záchranu. KV rozhodlo o svém vítězství už v prvním poločase, ve kterém nastřílelo tři góly. V 59. minutě pak pečetil skóre z penalty Brouckaert. Genk dnes vůbec nic nepředvedl a vysoké vítězství Oostende je tedy zcela zasloužené. (21:57:17)

90+1
    Köteles se při rozehrávce málem nechal obrat o míč Mushekwim a domácího hráče nakonec sejmul ostrým skluzem. Rozhodčí už ale raději faul nepíská.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Máme tu už poslední minutu řádné hrací doby.

88
    Vossen zezadu podkopl nohy Mushekwimu a dostává žlutou kartu.

86
    Poslední domácí střídání. Za velkých ovací opouští hřiště Jordan Lukaku, kterého nahradil Hempte.

86
    Canesin se ocitl za obranou Genku, ale byl v ofsajdu.

85
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Van Imschoot,.

84
    Po ní se hosté mohli dočkat gólu. Berthelin nejprve vyrazil nebezpečnou hlavičku jen ke Koulibalymu, který nedokázal uklidit míč do prázdné brány.

84
    Střídající Foket fauloval Camuse a hosté budou zahrávat standardní situaci.

82
    Statistika držení míče sice hovoří v poměru 46:54 pro Genk, ale na to se fotbal nehraje.

81
    Lukaku obral o míč Vossena a jen podrthl svůj skvělý dnešní výkon.

80
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Depoitre, přichází Foket.

79
    Po následném rohu míč opustil hrací plochu a Berthelin může vykopávat.

78
    Gorius hezky vypálil z 25 metrů, Berthelin jeho ránu vytlačil nad bránu.

77
    Tempo už přeci jen uvadá. O osudu utkání je již rozhodnuto a tak se ani domácí nikam neženou.

75
    Berthelin stáhl ze vzduchu vysoký míč a může rozehrát na své spoluhráče.

74
    Dlouhá přihrávka hledala ve vápně Depoitreho, u míče byl o něco dříve brankář Köteles.

72
    Hostující ofenziva se omezuje jen na dlouhé nákopy, které obrana Oostende sbírá.