Hellas Verona – Chievo 0:1 (kon.) | AC Miláno – CFC Janov 1:1 (kon.) | Neapol – Parma 0:1 (kon.)
SSC Neapol
0:1 (0:0)
FC Parma
Sobota 23.11.2013, 20:45Talianska Seria A

V 2.polčase strelil gól v 81.minúte Cassano a zariadil tak šokujúce víťazstvo hostí 1:0 !

Pekný zvyšok neskorého večera ešte želá Miroslav Revaj. (22:43:10)

93
    Lopta na kopačkách hostí !

92
    Neapol ešte zatlačil ale ku strele sa nemôže dostať.

91
    Domáci sa nemôžu dostať ku lopte.

91
    Pri lopte domáci a tí sa snažia loptu držať čo najdlhšie.

90
    Nadstavujú sa ešte 3 minúty !

90
    Neapol stále tlačí ale obrana hostí vzdoruje naďalej.

88
    Priamy kop zahrával Mertens a jeho pokus opečiatkoval brvno brány hostí ! Obrovská smola domácich !

88
    Po faule na Higuaína sa bude kopať priamy kop.

87
    Striedanie v tíme SSC Neapol: z ihriska odchádza Inler, prichádza Zapata.

86
    Teraz jednoznačne dominujú domáci. Hostia len odkopávajú loptu preč od svojej brány.

86
    Striedanie v tíme FC Parma: z ihriska odchádza Biabiany, prichádza Paletta.

85
    Hostia sa však skvelo bránia.

84
    Šokovaný domáci ešte bojujú a za žiadnu cenu sa nevzdávajú.

81
    Parma dala gól! A hostia dávajú gól na 0:1 !
    Z ničoho nič inkasujú šokovaný domáci gól z kopačky ANTONIA CASSANA. Ten strelil naozaj nádherný gól. Postupne prenikal s loptou do vápna, cestou sa zbavil všetkého čo mu stálo v ceste a napokon vypálil tvrdú strelu, ktorá skončila za chrbtom bezmocného Miranteho.

80
    Rýchly brejk hostí sa skončil a tak je tu šanca na založenie útoku pre domácich.

79
    Parma sa teraz zmocnila lopty ale do zakončenia sa nemôže dostať.

78
    Žltú kartu dostává Britos (SSC Neapol).

Miroslav Revaj

Góly: 81. Cassano

Karty:   44. Higuaín (NEA), 78. Britos (NEA) – 70. Gargano (FCP), 74. Benalouane (FCP)

SSC Neapol: Reina – Maggio (K), Albiol, Britos, Armero – Inler, Pandev, Behrami – Higuaín, Callejón, Insigne.
    Náhradníci: Cabral ( NB ), Colombo (NB), Uvini, Fernández, Cannavaro, Hamšík, Dzemaili, Radošević, Mertens, Zapata.

FC Parma: Mirante – Cassani, Gobbi, Felipe, Parolo – Gargano, Marchionni, Biabiany, Lucarelli (K) – Sansone, Cassano.
    Náhradníci: Bajza (NB ), Coric (NB), Mesbah, Mendes, Benalouane, Paletta, Valdés, Munari, Acquah, Amauri, Palladino.