Příbram – Jihlava 5:0 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 0:1 (kon.) | Sparta Praha – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:1 (0:0)
FK Dukla Praha
cz Sobota 23.11.2013, 16:00 • U Nisy, Liberec • Gambrinus liga

Dukla si nakonec odváží z Liberce velmi cenné tři body. Pražané byli hlavně v první půli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Slovan si větší šance připravil až v závěru utkání, kdy tu největší spálil Delarge.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u on-line přenosů na počtenou. (17:53:33)

90+4
    Gedeon ještě dostává žlutou kartu za zdržování.

90+3
    Vypadá to, že si Dukla závěr pohlídá a z města pod Ještědem si odveze všechny body.

90+2
    Zřejmě poslední kartu utkání uviděl hostující Malý.

90+1
    Na rohový kop Slovanu se vydal i brankář Kovář. Nízký centr ale k nikomu v modrém nedoletěl.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Severočechům už příliš času nezbývá. Teď ale hráči v modrých dresech vybojovali rohový kop.

88
    Poslední střídání je na světě. Albiacha nahradil Matěj Hanousek.

87
    Rabušic mohl srovnat! Přetažený centr doletěl právě až na kopačku domácího útočníka, který ale v zakončení selhal a branku Dukly vůbec netrefil.

86
    Slovan obléhá branku soupeře. Ten se urputně brání.

85
    Šural chtěl vzít celou libereckou akci na sebe. Střela z dobrých dvaceti metrů ale skončila vysoko nad.

84
    Liberec se mohl dočkat vyrovnání! Balon se po závaru před brankou dostal až k Delargovi, který ale z malého vápna jen trestuhodně přestřelil.

83
    Dukla také střídá. Mareše nahrazuje Marek.

82
    Domácí naposledy střídají. Ze hry odešel Rybalka a místo něj přišel Pimpara.

82
    Coufal svůj centr z pravé strany až příliš přetáhl. To by museli mít Rabušic a spol nejméně tři metry.

81
    Vorlova dlouhá rozehrávka končí jen v autu. Šanci tak dostanou opět Liberečtí.

80
    Před námi je posledních deset minut utkání. Zatím mají ke třem bodům blíže hostující hráči Dukly.

79
    Frýdek si nerozuměl s Delargem. Přihrávka adresovaná mezi obránce skončila jen v zámezí.

77
    Ve stejné minutě hosté střídají. Odpracováno má dnes Hlinka, který své místo přepustí Malému.