Barcelona – Granada 4:0 (kon.) | Sociedad – Vigo 4:3 (kon.) | Almería – Real Madrid 0:5 (kon.)
Atlético Madrid – Getafe 7:0 (kon.)
UD Almería
0:5 (0:1)
Real Madrid
Sobota 23.11.2013, 20:00Španielska LaLiga

Spočiatku to na dominanciu Realu nevyzeralo, hoci sa ujal vedenia už po štyroch minútach. Po zmene strán sa trápil, navyše musel pre zranenie odstúpil Cristiano. Motory hostí ale nakopol peknou strelou k žrdi Benzema a potom sa k nemu postupne pridali šikovným spôsobom Bale, umiestnenou bombou k žrdi Isco a oblúčikom aj Morata. Real tak rozdrvil Almeriou a zaslžene berie tri body po výhre 5:0. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť! (21:48:53)

90+3
    Bale ešte v páde skúšal ohroziť Estebana, mieril tesne nad brvno!

90+3
    Po peknej sérii výsledkov tak Almeria opäť zažije krutý debakel, domáci fanúšikovia čakali 3 roky na Real Madrid na to, aby od nich ich hráči inkasovali päťku. No povedzte, či to nie je smola.

90+2
    Hra sa kúskuje aj vinou nešťastných stretov vlastných spoluhráčov v domácom tíme, už by to mali hráči dohrať pri všetkej počestnosti a v zdraví.

90+1
    Rozhodca ešte nadstavuje 3 minúty.

90
    Prácu mal aj Lopez, Susov center musl vyrážať do bezpečia z nepríjemnej polohy.

89
    Casemiro ale ešte z druhej vlny prudkou strelou napálil do tyče! Esteban tentoraz neinkasoval len zázrakom.

88
    Jesé mohol pridať ďalší gól, ale z uhla jeho kľučky nevyšli aj preto, lebo Esteban dobre vybehol a strelu mu zrazil na roh. Tam ale boli pripravení hráči Almerie po centri.

87
    Ešte pred trinástimi minútami to bolo len o dva góly pre hostí, Almeria stratila impulz a chuť do hry druhým inkasovaným gólom.

85
    A dohrávať sa ešte bude v Madride, kde domáce Atletico priváta Getafe. Takže skóre a priemer v sobotňajších dueloch sa ešte môže vylepšiť.

84
    V dnešnej porcii zápasov španielskej ligy padá množstvo gólov, práve sme boli svedkami 16. v poradí a to sa stále hrá iba 3. duel, ktorý ešte má pred sebou cca 10 minút.

83
    Opäť sa tak presadil iný hráč, ako doterajší štyria strelci, piaty gól dal piaty futbalista hostí.

81
    Real Madrid dal gól! Ďalšia akcia Realu končí v sieti Estebana a to je už poriadny debakel! ALVARO MORATA sa vyhol ofsajdu, sám pred brankárom si dovolil oblúčik a prekonáva ho piatym gólom Madridu!

81
    Ancelotti už nemôže striedať, ale jeho zverenci dnes potvrdili úlohu favorita a aj keď mali miestami hluché momenty, nedali sa odradiť a hrali svoju hru aj naďalej.

80
    Duel sa už iba z povinnosti dohráva, o nič v zápase už nejde. Snáď len o to, aby sa nezranila ďalšia výrazná osobnosť španielskej ligy – Bale.