Pescara – Parma 2:0 (kon.) | Neapol – Turín 1:1 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.)
Catania – Lazio 4:0 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 4:1 (kon.) | Sampdoria – Bergamo 1:2 (kon.)
Siena – CFC Janov 1:0 (kon.) | AS Rím – Palermo 4:1 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (1:0)
FC Turín
Nedeľa 04.11.2012, 15:00 • San Paolo • Talianska Seria A

90+
    Sansone uvidí za svoju gólovú radosť žltú kartu.

90+
    FC Turín dal gól!
    A predsa sa to hráčom hostí podarilo ! Obrovská chyba v obrane Neapolu. Aronica prihral priamo na kopačku SANSONEHO a ten nemal najmenší problém prekonať De Sanctisa. Tak toto bola obrovská chyba, vďaka ktorému zrejme Neapolu ujde dnešné víťazstvo.

87
    Práve Dossena je posledným hráčom Neapolu, ktorý bude striedať, jeho miesto zaujme Aronica.

86
    Za nepekný faul vidí žltú kartu hráč domácich, konkrétne Dossena.

85
    Azda najväčšiu šancu na zvýšenie mal teraz Marek Hamšík, ktorý ušiel obrane hostí po výbornej prihrávke od Dossenu. Hamšík si aj položil Gilleta na zem, avšak zakončoval z ťažkého uhla a trafil iba bočnú sieť brány. Skóre sa teda nemení.

81
    Santana si to teraz pustil medzi obrancami domácich hráčov a Behramimu nezostávalo nič iné ako zastaviť útočníka nedovoleným spôsobom. Za svoj zákrok vidí žltú kartu.

78
    V druhom striedaní domácich uvidíme Inlera, ktorý vymení Džemailiho.

75
    V 75. minúte prichádza posledné striedanie na strane hostí. Na ihrisku Vivesa nahradí Santana.

70
    Rozhodca avízuje ďalšie striedanie na strane hostí. Tentokrát z ihriska odíde Sgrigna a nahradí ho Sansone.

64
    Za nepekný zákrok na Cavaniho vidí žltú kartu Brighi.

62
    V 62. minúte uvidíme aj prvé striedanie na strane domácich. Z ihriska odíde Pandev a nahradí ho Insigne.

55
    Naopak hlavný rozhodca odmeňuje herecký výkon Cerciho žltou kartou.

46
    Počas prestávky došlo aj k prvému striedaniu, konkrétne na strane hostí, dnešný zápas končí pre Gazziho, na trávnik vybehne Brighi.

35
    Druhá žltá karta v zápase, tentokrát na strane hostí. Za faul na Pandeva ju vidí Basha.

32
    Veľmi peknou ďalekonosnou strelou sa teraz prezentoval Džemaili. Tá však letela tesne popri ľavej žrdi hostí. Gillet sa aj tak musel poriadne natiahnuť.

19
    V 19. minúte vidíme prvú žltú kartu za nepekný zákrok Džemailiho, ktorý už pár faulov v dnešnom zápase spôsobil.

7
    Neapol dal gól!
    Ďalší najskôr nenápadný prechod Maggia po pravej strane, následne nahral Pandevovi, ten Hamšíkovi, ktorý až z postrannej čiary polostrieľal -polonahrával CAVANIMU, ktorý už nemal problém zakončiť do prázdnej brány hostí. 1:0.

Andrej Marienka

Góly: 7. Cavani - 90+. Sansone

Karty:   19. Džemaili (NEA), 81. Behrami (NEA), 86. Dossena (NEA) - 35. Basha (FCT), 55. Cerci (FCT), 64. Brighi (FCT), 90+. Sansone (FCT)

SSC Neapol: De Sanctis - Gamberini, Dossena, Cannavaro, Campagnaro, Behrami, Džemaili, Maggio, Hamšík, Pandev, Cavani
    FC Turín: Gillet - Rodríguez, Darmian, Glik, D'Ambrosio, Gazzi, Vives, Cerci, Basha, Bianchi, Sgrigna

Rozhodca: Valeri - Altomare, Manganelli