Pescara – Parma 2:0 (kon.) | Neapol – Turín 1:1 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.)
Catania – Lazio 4:0 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 4:1 (kon.) | Sampdoria – Bergamo 1:2 (kon.)
Siena – CFC Janov 1:0 (kon.) | AS Rím – Palermo 4:1 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (1:0)
FC Turín
Nedeľa 04.11.2012, 15:00 • San Paolo • Talianska Seria A

87
    Práve Dossena je posledným hráčom Neapolu, ktorý bude striedať, jeho miesto zaujme Aronica.

78
    V druhom striedaní domácich uvidíme Inlera, ktorý vymení Džemailiho.

75
    V 75. minúte prichádza posledné striedanie na strane hostí. Na ihrisku Vivesa nahradí Santana.

70
    Rozhodca avízuje ďalšie striedanie na strane hostí. Tentokrát z ihriska odíde Sgrigna a nahradí ho Sansone.

62
    V 62. minúte uvidíme aj prvé striedanie na strane domácich. Z ihriska odíde Pandev a nahradí ho Insigne.

46
    Počas prestávky došlo aj k prvému striedaniu, konkrétne na strane hostí, dnešný zápas končí pre Gazziho, na trávnik vybehne Brighi.

Andrej Marienka

Góly: 7. Cavani - 90+. Sansone

Karty:   19. Džemaili (NEA), 81. Behrami (NEA), 86. Dossena (NEA) - 35. Basha (FCT), 55. Cerci (FCT), 64. Brighi (FCT), 90+. Sansone (FCT)

SSC Neapol: De Sanctis - Gamberini, Dossena, Cannavaro, Campagnaro, Behrami, Džemaili, Maggio, Hamšík, Pandev, Cavani
    FC Turín: Gillet - Rodríguez, Darmian, Glik, D'Ambrosio, Gazzi, Vives, Cerci, Basha, Bianchi, Sgrigna

Rozhodca: Valeri - Altomare, Manganelli