Pescara – Parma 2:0 (kon.) | Neapol – Turín 1:1 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.)
Catania – Lazio 4:0 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 4:1 (kon.) | Sampdoria – Bergamo 1:2 (kon.)
Siena – CFC Janov 1:0 (kon.) | AS Rím – Palermo 4:1 (kon.)
Catania Calcio
4:0 (3:0)
Lazio Rím
cz Nedeľa 04.11.2012, 15:00Talianska Seria A

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (16:52:15)

Ve druhé půli ještě přidali domácí jednu branku z rychlého protiútoku a zbytek druhé půle zodpovědně odbránili. Po velmi povedeném utkání vítězí Calcio Catania nad Laziem vysoko 4:0.

90+3
    Catania už očividně nikam nechvátá a zápas se asi dohraje v poklidu.

90+2
    Na svých kopačkách mají míč domácí hráči.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Vhazovat před soupeřovo pásmem budou hosté.

87
    Jeden z domácích hráčů teď musí být ošetřen, ale vypadá to, že bude brzy pokračovat ve hře.

86
    Obrovská šance domácích. Lucas Castro ale v pádu netrefil míč přesně a stav skóre se tak nemění.

85
    Po nedovoleném zákroku hostí budou rozehrávat domácí na středu hřiště.

84
    Z rohového kopu hosté rozehráli, ale následný centr šel mimo hřiště.

83
    Hraje se na středu hřiště. Teď vyslali hosté střelu z větší dálky, ale Andujar pohotově vyrazil balón na roh.

81
    Další rychlý přechod předvedla Catania a z velkého vápna pálil nepřesně Lodi.

80
    Hra se přesunula od branky hostů před velké vápna Calcia.

78
    Domácí i nadále útočí, přihrávku před bránu nezachytil nikdo, až brankář Bizarri.

77
    Střelecký pokus Lodiho končí mimo tři tyče.

76
    Centr domácího hráče ovšem končí daleko mimo branku.

75
    Standardní situace před velkým vápnem Lazia.

73
    Míč je nadále v moci hostujícího celku a domácí už budou pravděpodobně pouze bránit a čekat na případnou další šanci z protiútoků.