Ajaccio – Marseille 0:2 (kon.) | Lyon – Bastia 5:2 (kon.) | Bordeaux – Toulouse 1:0 (kon.)
AC Ajaccio
0:2 (0:0)
Olympique Marseille
cz Nedeľa 04.11.2012, 14:00 • Stade François Coty, Ajaccio. • Ligue 1 Uber Eats

Já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle. (15:53:21)

Nepříliš vydařený zápas - co se podívané týče - končí výhrou Marseille. Nemůžu říct, že by vítězství bylo zasloužené nebo ne, oba celky hrály dnes, s prominutím a jemně řečeno - hodně špatně, možná tomu napomohla i kvalita terénu, který byl hodně podmáčený. Každopádně dali dnes hosté o dva góly víc, než jeho soupeř a díky tomu si odváží z Ajaccia všechny body. V tabulce se navíc posouvají na druhou pozici.

90+3
    Ovšem nyní si s míčem přihrávají mezi sebou hosté a už jen čekají na závěrečný hvizd, který by měl přijít každým okamžikem.

90+2
    Domácí sice mají míč na kopačkách, ale na své polovině.

90+1
    Hned v první minutě nastavení přichází taktické střídání. Strůjce druhé branky Valbuenu na posledních pár minut vystřídá Raspentino.

90+1
    Ještě tři minuty se budou nastavovat.

90
    Opět zastavuje domácí hráče ofsajd. Zřejmě jim nebude přán ani čestný úspěch.

87
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Valbuena odvedl kus práce, když si poradil s několika obránci, na střed pokutového území přihrál svému spoluhráči, JORDAN J. AYEW ještě s míčem trochu popošel a poté jej napálil k pravé tyčce. Ochoa byl bezmocný. O vítězi tohoto střetnutí je tak zřejmě rozhodnuto.

85
    Z něj už hosté nezahrozili.

84
    Konečně po dlouhé době nějaké vzrušení. Hosté rozehráli standardní situaci nakrátko, Valbuena si poté míč popotáhl a vystřelil. Zamířil hezky pod horní tyč, ale Ochoa ještě krásnějším zákrokem míč vytáhl na roh.

82
    Sám potrestaný mohl vzápětí svou chybu napravit vyrovnáním, ovšem to by si musel pohlídat postavení. Ofsajd.

80
    Gigliotti to přehnal s důrazem a je potrestán žlutou kartou.

80
    Přetažený míč končí za brankou Ajaccia. Ochoa bude odkopávat.

78
    Poslední střídáná na straně Ajaccia. Tiberi střídá Mostefu.

77
    V posledních minutách oba týmy opět nepředvádí žádnou reklamu na fotbal. Po vstřelené brance se hosté soustředí spíš na defenzivu a domácí mají problém přes jejich pevnou hráz projít.

74
    Míč opět velmi záhadně proletěl skrz pokutové území domácích, ale nikdo z hostujících hráčů jej nestihl tečovat do branky.

72
    Druhé střídání domácího celku. Diarru nahrazuje Sammaritano.

70
    Medjani srazil soupeře k zemi a také vidí žlutou kartu, jako první z domácí mužstva v tomto zápase.