Karviná – Most 2:2 (kon.) | Znojmo – Čáslav 1:2 (kon.) | Varnsdorf – Táborsko 4:1 (kon.)
Bohemians – Žižkov 1:1 (kon.)
FK Varnsdorf
4:1 (3-:-0)
FC SILON Táborsko
cz Nedeľa 04.11.2012, 14:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

A máme dobojováno. Byli jsme svědky krásné kopané, která nabídla divákům pět branek. Nejprve se prosadil v 16. minutě Schubert, který dnes podal solidní výkon. Poté se z penalty radoval Kotiš - 25. minuta. Do šaten se ale šlo za stavu 3:0, ve 44. minutě totiž navýšil skóre Martan. Tentýž hráč se radoval i v 59. minutě když proměnil pokutový kop. Kopaná nabízela i nadále pěkné kombinace a brankové situace. Za hosty se trefil pouze v 80. minutě Dobal, který připravil o čisté konto domácího brankaře. (16:07:04)

88
    Táborsko bojuje až do konce. Uvidíme zda tlak přinese ještě nějaký gól.

86
    Strnad rozvlnil síť pouze z boku.

84
    Vladimír Dobal inkasoval žlutou kartu za faul na Daníčka.

83
    Breitemu nyní střela po standardní situaci nesedla tolik jako před pár minutami. Rána byla hodně nepřesná.

80
    Hosté stahují Šimáka a posílají do boje Voráčka.

80
    MAS právě vstřelil branku!

A tak přece jen se hosté dočkali. VLADIMÍR DOBAL, dostal krásnou nahrávku za obranu domácích a poslal míč ranou za nemohoucího Kováře. 4:1

77
    Gallo odzbrojil Schuberta za cenu rohu.

76
    Po rohu hostí se k míči nikdo nedostal a tak se bude rozehrávat od Kováře.

73
    Kotiše střídá na hřišti Daníček.

73
    Tak to byla fotbalová paráda. Krásně přenesená hra od Schuberta až k Breitemu, který vyslal krásnou a přesnou ránu do pravého růžku. Tam se však zjevil Fryšták a zázračně vyrazil míč na roh!

72
    Kotiš fauloval Džafiče. Standardka pro hosty končí na autu.

70
    Dalekonosná střela od Cany snad lízla tyč! Hodně povedená rána.

69
    Slušná rána od Jasanského. žel pro hosty mířila do míst kde stál Kovář.

67
    Kotrba si seběhl do útoku, ránu z první po nahrávce Džafiče poslal placírkou těsně mimo!

66
    Na druhé straně proletěl vápnem Kotiš. Jeho nahrávku ale nikdo z domácích nezpracoval.

65
    Šimákův centr do vápna a následná střela Strnada potvrzují má slova. Nicméně Strnad mířil vysoko nad.

Dnešní utkání sleduje 620 diváků.

63
    Ale hosté nesložili zbraně! Teď předvedli slušný kolotoč v domácím vápně. Hosté se však nedokázali střelecky prosadit. Všechny rány - bylo jich snad pět - odrazila domácí obrana. Ale Táborsko hraje sympaticky.