Karviná – Most 2:2 (kon.) | Znojmo – Čáslav 1:2 (kon.) | Varnsdorf – Táborsko 4:1 (kon.)
Bohemians – Žižkov 1:1 (kon.)
MFK Karviná
2:2 (2:1)
FK Baník Most 1909
cz Nedeľa 04.11.2012, 14:00 • Městský stadion v Karviné-Ráji • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Karviná podobně jako s Čáslaví naprosto zbytečně ztrácí body. Vedla 2:0, měla další šance, převahu, ale výhry se nedočkala. Mostu pomohl kontaktní gól a ve druhé půli, která už nepřinesla tak dobrou úroveň jako první poločas, po jedné z mála akcí vyrovnal na 2:2. (15:56:54)

90+4
    Poslední roh Karviné, Most ale odvrací balon a raduje se z nečekaného bodu.

90+3
    Most takticky střídá, Černý vystřídal Osumana.

90+2
    Vrána zakončuje, ale je v ofsajdu.

90+1
    Ciku přistavil míč Hoffmannovi, ten přestřelil bránu.

90
    Zoufalý nápor Karviné, které se nedaří probít do vápna.

89
    Kotlan zdržuje, kopl do hřiště druhý balon a oprávněně vidí žlutou kartu. Ani neprotestuje.

88
    Na hřiště vbíhá místo Gondy Vaclík, autor hattricku ve včerejším duelu karvinského béčka s Hranicemi.

85
    Karviná se ještě o něco pokouší, po Hottkově centru hlavičkuje Vrána, ale slabě a vedle.

83
    Hottek zatahal za ruku Pilaře a vidí žlutou také.

82
    Mostecký Osumanu je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou.

79
    Most právě vstřelil branku!
    Obrana Karviné dala ve vápně příliš mnoho prostoru ABIDU MUJAGIČOVI, který z otočky propálil Rakovana. Je srovnáno.

78
    Vladavič se probil do vápna, mohl střílet, ale hledal na zadní tyči Limanovského, který ve skluzu metr před bránou minul.

77
    Most se snaží s výsledkem něco provést. Nobst vystřídal Štefka.

76
    Vzápětí si mohl oddechnout, střela Cikua jde dva metry vedle.

76
    Mostecký gólman cosi reklamuje a vidí žlutou kartu.

74
    ...Hottek po signálu přiklepl Vladavičovi, ten míří k tyči, Beláň se vrhl po míčí, ale pomohla mu tyč.

73
    Přímák ze solidní vzdálenosti pro Karvinou...

71
    Tak v druhém poločase tempo hry notně opadlo, teď se mostecký Vodička dostal ke střele z úhlu, ta prošla domácí šestnáctkou do autu.