Pescara – Parma 2:0 (kon.) | Neapol – Turín 1:1 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.)
Catania – Lazio 4:0 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 4:1 (kon.) | Sampdoria – Bergamo 1:2 (kon.)
Siena – CFC Janov 1:0 (kon.) | AS Rím – Palermo 4:1 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (1:0)
FC Turín
Nedeľa 04.11.2012, 15:00 • San Paolo • Talianska Seria A

A tak sa aj napokon stalo, rozhodca hvizdom píšťalky ukončuje zápas s finálnym skóre 1:1. Obrana Neapolu bola dnes výborná, avšak jediná chyba v nadstavenom čase v podaní Aronicu, ktorý daroval gól Sansonemu znamená, že FC Turín si z Neapolu berie jeden bod, aj keď to tak celý zápas nevyzeralo. Hráčov domácich môže tiež mrziež nepremenená šanca Mareka Hamšíka z 85. minúty, kde mal naozaj veľkú príležitosť zvýšiť vedenie svojho tímu. Nestalo sa tak a nakoniec tu máme výsledok 1:1. Ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok víkendu. (16:56:28)

90+
    Ubiehajú nam posledné sekundy zápasu, ani na jednej strane nevidíme výraznejšie ohrozenie brány, vyzerá to teda na remízu.

90+
    Sansone uvidí za svoju gólovú radosť žltú kartu.

90+
    FC Turín dal gól!
    A predsa sa to hráčom hostí podarilo ! Obrovská chyba v obrane Neapolu. Aronica prihral priamo na kopačku SANSONEHO a ten nemal najmenší problém prekonať De Sanctisa. Tak toto bola obrovská chyba, vďaka ktorému zrejme Neapolu ujde dnešné víťazstvo.

90
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nadstavovať sa budú 4 minúty.

89
    Bianchi sa teraz snažil zakončiť akrobatický spôsobom, avšak netrafil loptu. Hostia aspoň budú zahrávať rohový kop.

88
    Posledné minútky ubiehajú a hostia sa zúfalo pokúšajú o vyrovnanie. Čas ale hrá proti nim a navyše si neapolská obrana plní povinnosti stopercentne.

87
    Práve Dossena je posledným hráčom Neapolu, ktorý bude striedať, jeho miesto zaujme Aronica.

86
    Za nepekný faul vidí žltú kartu hráč domácich, konkrétne Dossena.

85
    Azda najväčšiu šancu na zvýšenie mal teraz Marek Hamšík, ktorý ušiel obrane hostí po výbornej prihrávke od Dossenu. Hamšík si aj položil Gilleta na zem, avšak zakončoval z ťažkého uhla a trafil iba bočnú sieť brány. Skóre sa teda nemení.

84
    Hostia kombinujú pred šestnástkou domácich za mohutného piskotu z tribún. Domácim sa stále nedarí úplne odvrátiť hrozbu.

83
    Santana je celý svoj pobyt na ihrisku aktívny. Teraz sa prezentoval technickou strelou, ktorú však De Sanctis nemal problém chytiť.

82
    Nacvičený signál hráčom FC Turín absolútne nevyšiel a loptu tak majú hráči v modrom.

81
    Santana si to teraz pustil medzi obrancami domácich hráčov a Behramimu nezostávalo nič iné ako zastaviť útočníka nedovoleným spôsobom. Za svoj zákrok vidí žltú kartu.

80
    Na opačnej strane Dossena vybojoval rohový kop pred domácich.

79
    Príkladom je aj Cerci, ktorý si šikovne naskakoval na centrovanú loptu, ale loptu poslal ponad bránu.

79
    Hráčom FC Turín zostáva na vyrovnanie len niečo cez 10 minút a tak zbierajú posledné sily na to aby niečo spravili s dnešným výsledkom.

78
    V druhom striedaní domácich uvidíme Inlera, ktorý vymení Džemailiho.

Andrej Marienka

Góly: 7. Cavani - 90+. Sansone

Karty:   19. Džemaili (NEA), 81. Behrami (NEA), 86. Dossena (NEA) - 35. Basha (FCT), 55. Cerci (FCT), 64. Brighi (FCT), 90+. Sansone (FCT)

SSC Neapol: De Sanctis - Gamberini, Dossena, Cannavaro, Campagnaro, Behrami, Džemaili, Maggio, Hamšík, Pandev, Cavani
    FC Turín: Gillet - Rodríguez, Darmian, Glik, D'Ambrosio, Gazzi, Vives, Cerci, Basha, Bianchi, Sgrigna

Rozhodca: Valeri - Altomare, Manganelli