Stuttgart – Leverkusen 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Mainz 0:0 (kon.)
VfB Stuttgart
1:1 (1:0)
Bayer Leverkusen
cz Nedeľa 10.12.2023, 15:30 • MHPArena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga • 14. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (17:32:44)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 12:6. Střely mimo: 10:14. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:7.

Máme za sebou utkání 14. kola Bundesligy, ve kterém domácí Stuttgart remizoval s Leverkusenem 1:1.
    1. poločas byli zaslouženě lepší domácí, kteří množství svých šancí využili ve vedoucí gól, který v minutě 40. vstřelil Fuhrich.
    Ihned po změně stran vyrovnali hosté zásluhou Wirtze. Granit Xhaka mohl v 54. minutě dokonat obrat, ale trefil jen tyč.
    Zápas plný šancí nabídl pouhé dva góly a proto si oba tými připíšou do tabulky po bodu.