Nice – Remeš 2:1 (kon.) | Clermont Foot – Lille 0:0 (kon.) | Metz – Brest 0:1 (kon.)
Štrasburg – Le Havre 2:1 (kon.) | Lyon – Toulouse 3:0 (kon.) | Lorient – Marseille 2:4 (kon.)
RC Štrasburg Alsace
2:1 (1:0)
Le Havre AC
cz Nedeľa 10.12.2023, 15:00 • Stade de la Meinau, Štrasburk • Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:15. (17:07:31)

Druhý poločas byl zcela v režii Le Havru, který nejprve srovnal Salmierem a navíc v sedmdesátéprvní minutě trefil tyč střídající Joujou. Štrasburk si dlouho koledoval o druhou inkasovanou branku. Jenže modrým naopak výborně vyšlo nastavení, kdy ve velkém tlaku sevřelo soupeř a v posledním možném momentu po rohu Delaineho skóroval hlavou obránce Sylla – 2:1! I když platí otřepaná fráze, že utkání by slušela spíše remíza tři důležité body zůstávají v Alsasku. Mějte co nejhezčí zybtek večera.

90+7
    90+6. Abakar SYLLA - 2:1

90+6
    Štrasburk právě vstřelil branku!
    Branka last minute! Z poslední možné akce po centru delaineho skóruje umístěnou hlavičkou ABAKAR SYLLA – 2:1! Asistence: Thomas Delaine.

90+5
    Gameirova střela ze střední vzdálenosti byla sražena obranou soupeře na rohový kop.

90+4
    Senaya z rohového kopu nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

90+3
    Emegha se vřítil do další slibné přéležitosti, které končí pouze rohovým kopem.

90+2
    Ángelo Gabriel měl dobrou příležitost a je z toho pouze rohový kop z pravé strany hřiště.

90+1
    Brankář Sels včas odhalil průnikovou přihrávku na Alioui.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje minimálně šest minut!

88
    Střídání v týmu Le Havre AC:
    ze hřiště odchází Mohamed Bayo, přichází Nabil Alioui.

88
    Brejk hostí nakonec skončil pouze odpískaním postrčení jednoho z bránícího hráče.

87
    Senaya propásl akci kvůli svému špatnému finálnímu centru.

86
    Joujou byl faulován, ale Operi z přímého kopu nic kloudného nevymyslel.

84
    Ayew se zamotal s míčem a jeho momentální nestability využil bodyčekem Diarra.

83
    Operi nerozehrál prohový kop příliš nejlépe.

82
    Antoine Joujou sice neuspěl v souboji jeden na jednoho, ale je z toho nakonec alespoň rohový kop.