Atlético Madrid – Almería 2:1 (kon.) | Cadiz – Osasuna 1:1 (kon.) | Barcelona – Girona 2:4 (kon.)
Cadiz CF
1:1 (1:0)
Osasuna Pamplona
cz Nedeľa 10.12.2023, 18:30 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španielska LaLiga • 16. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 8:2. Fauly: 15:16. (20:29:31)

Je konec! Cádiz nakonec uhrál s Osasunou remízu 1:1. Lépe do utkání vstoupili hráči Cádizu. Ti udeřili hned z první šance po dvaceti minutách opatrného fotbalu. Hlavou se prosadil Roger Martí. Pět minut před přestávkou mohl náskok Cádizu navýšit Alejo, ale trefil náruč brankáře. Po změně stran ale Osasuna zlepšila svůj výkon. Budimir ani Avila ale Ledesmu nepřekonali. V 68. minutě však sudí po ruce Mbayeho nařídil penaltu pro hosty, kterou proměnil Ante Budimir.

90+7

90+5
    Střídající Vidal se na polovině soupeře dral k míči, jenže podle rozhodčího si pomohl nedovoleným zákrokem.

90+3
    Cádiz se tlačil vpřed po levé straně, jenže nikdo ve žlutém dresu se nedostal k odcentrování do pokutového území soupeře.

90+2
    Střídání v týmu CA Osasuna:
    ze hřiště odchází Rubén García, přichází Nacho Vidal.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Brian Ocampo sice kouzlil s míčem na levé straně, jenže neudržel stabilitu a poroučel se k zemi. Podle rozhodčího se o nedovolený zákrok nejednalo.

89
    Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu po střele z ostrého úhlu! Sudí ale ukazuje, že obránce Osasuny míč odehrál trupem.

88
    Žlutá karta pro tým CA Osasuna (Juan Cruz).

88
    ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Jon Moncayola.

87
    Také hostující brankář Herrera už pouze nakopává míče daleko od vlastní branky.

86
    Ledesma nakopl míč na polovinu hostů, kde si udělal místo Roger Martí, který byl faulován. Domácí Cádiz má k dispozici standardní situaci.

84
    Sergio Herrera si pohlídal prudký centr z pravé strany a bez problémů míč zalepil do rukavic. Cádiz je v závěru utkání o něco aktivnější.

83
    Brian Ocampo se skvěle zbavil soupeře na vlastní polovině. Cádiz poté dokázal zaútočit, nicméně Roger Martí střelou zevnitř vápna minul branku.

82
    Cádiz zahrával rohový kop. Hostující defenziva míč odehrála jen za hranici vápna, odkud střílel Isaac Carcelén jen vysoko na tribunu za brankou.

81
    Jesús Areso se výborně vrátil s rozběhnutým soupeřem a hlavou přizvedl míč do autu. Cádiz se pokusí zahrozit dlouhým vhazováním.

80
    Cádiz se tlačil do pokutového území, jenže autor úvodní branky Roger Martí si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.