Nice – Remeš 2:1 (kon.) | Clermont Foot – Lille 0:0 (kon.) | Metz – Brest 0:1 (kon.)
Štrasburg – Le Havre 2:1 (kon.) | Lyon – Toulouse 3:0 (kon.) | Lorient – Marseille 2:4 (kon.)
OGC Nice
2:1 (0:0)
Stade de Reims
cz Nedeľa 10.12.2023, 13:00 • Allianz Riviera, Nice • Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 9:9. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 13:6. (14:56:36)

Dobojováno! Oproti místy až nudnému prvnímu poločase se ve druhém poločase strhla parádní bitva se třemi brankami, když na tu úvodní Labordeho dokázal odpovědět přesnou hlavičkou Abdulhamíd, zápas ale nakonec rozhodl v 82. minutě Jéremie Boga, jehož střelu brankář Diouf neudržel a míč mu propadl do sítě.

Nice se tak vrací před Monako na druhé místo, Remeš zůstává šestá.

90+6

90+5
    Remeš se ještě snaží o závěrečný nápor, ovšem Nice výborně brání prostor před svým pokutovým územím.

90+3
    Guessand vybojoval míč u rohu soupeřova pokutového území, pak přihrával před branku, kde ale hosté stačili odkopnout balón do bezpečí.

90+2
    Po pádu Búdawího na trávník v pokutovém území domácí reklamovali penaltu, ovšem zatím marně.

90+1
    Z rohového kopu Nice nijak nezahrozilo, domácí ale ještě budou vhazovat.

90+1
    Rozhodčí Bastien oddaluje závěrečný hvizd o šest nastavených minut.

90
    Toffi připravil střeleckou pro Alexise Claudeho-Mauriceho, jehož střela je zablokována na rohový kop.

90
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Jérémie Boga, přichází Romain Perraud.

89
    Evann Guessand si to rychle namířil po pravé straně až před branku, dostal se do obrovské šance, ovšem zblízka sice obstřelil brankáře Dioufa, ovšem minul také jeho branku!

88
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Thibault De Smet, přichází Amine Salama.

86
    Za další roztržku dostávají žluté karty Melvin Bard a Azor Matusiwa.

84
    ze hřiště odchází Pablo Rosario, přichází Hišám Búdawí.

84
    ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Alexis Claude-Maurice.

84
    Rozhodčí Bastien ještě kontroloval druhou trefu domácích s koley u videa, branka pak byla potvrzena, za následnou potyčku dostávají žlutou kartu Ndayishimiye a Abdulhamíd.
    82. Jérémie BOGA - 2:1

82
    Nice právě vstřelilo branku! Nice se podruhé ujímá vedení! Po dalším rohu Bogy se míč k JÉREMIEMU BOGOVI zase vrátil, ten se pak uvolnil kolem dvou protihráčů a stříel do brankáře Dioufa, jemuž míč ale propadl pod tělem za brankovou čáru!