Astana – FC Ballkani 0:0 (kon.) | Besiktas – Bodö/Glimt 1:2 (kon.) | Čukarički Belehrad – Fiorentina 0:1 (kon.)
Ferencvároš – Genk 1:1 (kon.) | Helsinki – Frankfurt 0:1 (kon.) | Légia Varšava – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.)
Nordsjælland – Trnava sk 1:1 (kon.) | Solún – Aberdeen 2:2 (kon.) | Plzeň – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Aston Villa – Alkmaar 2:1 (kon.) | Breidablik – Gent 2:3 (kon.) | Brugge – Lugano 2:0 (kon.)
Razgrad – Fenerbahce 2:0 (kon.) | Ljubljana – KÍ Klaksvík 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Lille sk 1:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Tel Aviv 1:3 (kon.)
HJK Helsinki
0:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
cz Štvrtok 09.11.2023, 18:45 • Bolt Arena, Helsinky (FIN) • Európska konferenčná liga • Skupina G

Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji hezký zbytek týdne a třeba zase někdy na počtenou! (20:53:46)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 6:13.

Je konec! Duel mezi domácími Helsinkami a Bundesligovým Eintrachtem Frankfurt končí výsledkem 1:0 pro hosty.
    První půle nabídla docela vyrovnaný fotbal s více šancemi před brankou domácích, avšak ani Buta, Götze či Larsson míč do branky v 7. minutě neprotlačili. Mrzet je to však tolik nemuselo, neboť v 31. minutě prchl domácí obraně Fáris Šajbí a zakončil nechytatelně na zadní tyč. Ten samý hráč vzápětí zaznamenal i druhý gól v zápase, avšak ten pro ofsajd neplatil.
    Do druhé půle vstoupili lépe domácí, blízko brance byl střelec prvního gólu Šajbí, ale brankář Mäenpääho z blízka nepřekonal. V 61. minutě pak mohli vyrovnat domácí, avšak Hostikka na hraně ofsajdu brankáře Trappa neprostřelil. O sedm minut později se už Helsinky dočkaly trefy, kterou však Tenhovi neuznal pro faul hlavní sudí Gaillouste. Velké drama pak přineslo nastavení, když nejprve zakončovali Peltola i Olusanya mimo, na druhé straně pak neuspěl ani střídající Aaronson. Asi největší šanci na vyrovnání pak měl další novic na trávníku Kouassivi-Benissan, ani on však gólmana Frankfurtu nepřekonal. Domácí Helsinky poté ještě tlačily, avšak obrana Eintrachtu všechny akce soupeře dokázala ubránit.

90+6

90+5
    Na druhé straně je pískán nedovolený zákrok proměnu na Ferriho, domácí už nemají moc času.

90+5
    Z rohu se ale domácí neprosadili, následně navíc je pískán faul na brankáře Trappa.

90+4
    Neuvěřitelné! Skvělou akci HJK zakončoval Kouassivi-Benissan, avšak brankář Trappa jeho střelu vyrazil na roh!

90+3
    Nacho Ferri fauluje, Helsinky mohou do útoku.

90+3
    Centr Olusanyi zakončoval z akrobatické pozice Rogić, k jeho smůle však branku nůžkami netrefuje!

90+1
    Po ubráněném rohovém kopu mohl rozhodnout z brejku 2 na 1 Paxten Aaronson, americký fotbalista však branku Mäenpääho těsně minul!

90+1
    Ollila vybojoval na levé straně další roh.

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Helsinkám se čas velmi rychle krátí, avšak skóre je stále 1:0.

90
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Niels Nkounkou, přichází Elias Baum,
    ze hřiště odchází Éric Dina Ebimbe, přichází Ansgar Knauff.

89
    Po rohovém kopu hlavičkoval Peltola, jeho zakončení však mířilo kousek nad branku!

88
    Soiriho nástřel vypadl brankáři Trappovi z rukou za brankovou čáru, domácí mají roh.

87
    Dina Ebimbe odehrává míč co nejdál, to však teď Frankfurtu stačí.

86
    Střídání v týmu HJK Helsinki:
    ze hřiště odchází Santeri Hostikka, přichází Roope Riski,
    ze hřiště odchází Lucas Lingman, přichází Anthony Olusanya.

85
    Centr střídajícího Haugeho jen prolétl nad hlavami všech fotbalistů a zatočil se za branku.