Astana – FC Ballkani 0:0 (kon.) | Besiktas – Bodö/Glimt 1:2 (kon.) | Čukarički Belehrad – Fiorentina 0:1 (kon.)
Ferencvároš – Genk 1:1 (kon.) | Helsinki – Frankfurt 0:1 (kon.) | Légia Varšava – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.)
Nordsjælland – Trnava sk 1:1 (kon.) | Solún – Aberdeen 2:2 (kon.) | Plzeň – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Aston Villa – Alkmaar 2:1 (kon.) | Breidablik – Gent 2:3 (kon.) | Brugge – Lugano 2:0 (kon.)
Razgrad – Fenerbahce 2:0 (kon.) | Ljubljana – KÍ Klaksvík 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Lille sk 1:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Tel Aviv 1:3 (kon.)
Ferencvároš Budapešť
1:1 (0:0)
KRC Genk
cz Štvrtok 09.11.2023, 18:45 • Groupama Arena, Budapešť • Európska konferenčná liga • Skupina F

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:16. (20:53:00)

V tomto zápase se nám tedy chleba nezlomil a o týmu, který postoupí ze skupiny F, jakožto druhý, budou muset rozhodnout následující dva zápasy, ve kterých oba celky čekají Čukariči a Fiorentina.

Právě nám skončil zápas plný faulů, velkých šancí a vyhrocenosti. Tento zápas byl soubojem o 2.místo ve skupině F Konferenční ligy a i přesto, že skončil remízou, druhé místo si zatím dokázal obhájit maďarský celek. V první půli byly k vidění velké šance, avšak žádná z nich neskončila gólem. Právě první trefa přišla až ve 48.minutě, když se z dorážky trefil Pešić, což byla také na delší dobu jediné trefa, tu druhou si připsal hostující Munoz v 62.minutě. Celý zápas doprovázela vyhrocenost, která vyústila v 5 žlutých karet, z čehož čtyři byly na straně hostů.

90+5

90+5
    Šanci ale ještě dostali domácí. když Abú Fání posílal centr z přímáku přímo do vápna. Tam si míč chytil Vandevoordt a tím zápas skončil.

90+5
    Trenéři obou celků už si podali ruce a zápas by také měl být každou chvílí ukončen.

90+5
    Marquinhos se oět setkal s Galarzou a opět od něj dostal do obličeje.

90+4
    Centr El Khannousse hlavičkoval Bonsu Baah. Hlavičku mu ale zblokovali domácí a tak z toho nic nebylo.

90+3
    Hosté dostanou ještě možnost nebezpečného přímáku. Bonsu Baah byl faulován Marquinhosem téměř na hranici vápna.
    90+1. Důležitý zákrok Vandevoordta

90+1
    Makreckis teď nemůže uvěřit vlastním očím jakou šanci neproměnil. Hodně důležitým zákrokem teď Vandevoordt nejspíš pomohl k remíze belgickému Genku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Lisztes se řítil do útoku, avšak po jeho přihrávce se bude kopat roh.

88
    Dnes absolutně neviditelný Zeqiri se posadí na posledních pár minut na střídačku. Naopak na trávníku ho nahradí bývalý hráč Baníku Ostrava a Slavie, Yira Sor.

87
    Pomalu a jistě se nám blíží konec zápasu a vypadá to, že už se bude dohrávat v poklidnějším tempu, které více vyhovuje domácím.

85
    Munoz hraje se žlutou kartou a i přesto hodně riskuje. Teď zfauloval Marquinhose ve středu hřiště.

85
    Fadera se pokusil vyslat na Dibusze nebezpečnou ránu, avšak míč zamířil po jeho pokusu mimo bránu.

80
    Zápas je čím dál tím víc vyhrocený, což také potvrdila tato situace, po které obdržel žlutou kartu Abú Fání za odkopnutí míče po přerušení hry.

78
    Trojité střídání provedl trenér domácíh, když na hřiště poslal Lisztese, Botku a Esitiho, kteří tak nahradili unaveného Pešiće s Traorém a Sigérem.