Astana – FC Ballkani 0:0 (kon.) | Besiktas – Bodö/Glimt 1:2 (kon.) | Čukarički Belehrad – Fiorentina 0:1 (kon.)
Ferencvároš – Genk 1:1 (kon.) | Helsinki – Frankfurt 0:1 (kon.) | Légia Varšava – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.)
Nordsjælland – Trnava sk 1:1 (kon.) | Solún – Aberdeen 2:2 (kon.) | Plzeň – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Aston Villa – Alkmaar 2:1 (kon.) | Breidablik – Gent 2:3 (kon.) | Brugge – Lugano 2:0 (kon.)
Razgrad – Fenerbahce 2:0 (kon.) | Ljubljana – KÍ Klaksvík 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Lille sk 1:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Tel Aviv 1:3 (kon.)
Ferencvároš Budapešť
1:1 (0:0)
KRC Genk
cz Štvrtok 09.11.2023, 18:45 • Groupama Arena, Budapešť • Európska konferenčná liga • Skupina F

88
    Dnes absolutně neviditelný Zeqiri se posadí na posledních pár minut na střídačku. Naopak na trávníku ho nahradí bývalý hráč Baníku Ostrava a Slavie, Yira Sor.

78
    Trojité střídání provedl trenér domácíh, když na hřiště poslal Lisztese, Botku a Esitiho, kteří tak nahradili unaveného Pešiće s Traorém a Sigérem.

73
    Hostující trenér se odhodlal k další změně v sestavě. Ze hřiště odešel za jasného bučení domácích příznivců Paintsil, kterého nahradil Fadera.

63
    Mmaeeho nahradil po zranění na hřišti Aaneba.

51
    Na domácí straně dochází ke střídání. Hřiště opouští Zachariassen, kterého nahradil ben Romdán.

33
    A je to přesně tak. Heynen dnešní zápas nedohraje a po 33 minutách ho nahradí Galarza.