Astana – FC Ballkani 0:0 (kon.) | Besiktas – Bodö/Glimt 1:2 (kon.) | Čukarički Belehrad – Fiorentina 0:1 (kon.)
Ferencvároš – Genk 1:1 (kon.) | Helsinki – Frankfurt 0:1 (kon.) | Légia Varšava – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.)
Nordsjælland – Trnava sk 1:1 (kon.) | Solún – Aberdeen 2:2 (kon.) | Plzeň – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Aston Villa – Alkmaar 2:1 (kon.) | Breidablik – Gent 2:3 (kon.) | Brugge – Lugano 2:0 (kon.)
Razgrad – Fenerbahce 2:0 (kon.) | Ljubljana – KÍ Klaksvík 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Lille sk 1:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Tel Aviv 1:3 (kon.)
Čukarički Belehrad
0:1 (0:1)
ACF Fiorentina
cz Štvrtok 09.11.2023, 18:45Európska konferenčná liga • Skupina F

Fiorentina na hřišti srbského Čukarički potvrdila roli favorita a zvítězila poměrem 1:0. Už v 8. minutě se z penalty prosadil M'bala Nzola. Poté se vlastně hrálo bez větších šancí na obou stranách, to akorát změnil v 52. minutě domácí Stefan Kovač, jenž v tutovce přestřelil. V závěru si hosté svůj náskok hlídali a nakonec si připsali zasloužené tři body.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:47:12)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:7. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:11.

90+7

90+6
    Žlutá karta pro tým FK Čukarički Bělehrad (Luther Singh).

90+5
    Luther Singh dostal na levém křídle poměrně hodně prostoru. Míč zasekl a následně centroval, avšak obrana celku ve fialových dresech si poradila.

90+4
    Riccardo Sottil mohl přihrát směrem dopředu, ale nakonec zvolil zpětnou přihrávku. Je evidentní, že Italové už nikam nespěchají.

90+3
    Sunday Adetunji se snažil dopředu protáhnout středem hřiště, nicméně následně byl povalen na trávník.

90+2
    Oliver Christensen musel vystartovat z brány, aby dokázal odkopnout míč, což se mu podařilo na jedničku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Těžiště hry se už přesunulo na útočnou polovinu srbského celku. Za chvíli se dozvíme, kolik minut rozhodčí přidá.

89
    Fiorentina se ale bez větších potíží dokázala ubránit a nyní už hraje na útočné polovině.

88
    Na začátku 88. minuty budou mít domácí k dispozici zajímavou standardní situaci. Fauloval Niccolò Pierozzi.

86
    Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad:
    ze hřiště odchází Stefan Kovač, přichází Luther Singh.

85
    Velmi nepříjemný moment! Niccolò Pierozzi spadl po souboji z poměrně velké výšky na trávník. Lékaři okamžitě přiběhli na hrací plochu, ale vypadá to, že vše dopadlo dobře, protože hráč hostů s číslem 70 odešel po svých.

84
    Střídání v týmu ACF Fiorentina:
    ze hřiště odchází Rolando Mandragora, přichází Arthur.

83
    Fabiano Parisi viděl žlutou kartu. Až moc dlouho otálel s rozehráním autového vhazování, sudímu došla trpělivost.

81
    Před námi je závěrečných zhruba patnáct minut. Nyní se zdá, že hosté vývoj kontrolují, ale stále je to pouze o gól.