Amsterdam – Brighton 0:2 (kon.) | Karabach – Leverkusen 0:1 (kon.) | Linz – St.Gilloise 3:0 (kon.)
Haifa – Villarreal 1:2 (kon.) | Rennes – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Servette – Tiraspol 2:1 (kon.)
Slavia – AS Rím 2:0 (kon.) | Toulouse – Liverpool 3:2 (kon.) | AEK Atény – Marseille 0:2 (kon.)
Bergamo – Sturm Graz 1:0 (kon.) | Real Betis – Aris Limassol 4:1 (kon.) | Freiburg – Bačka Topola 5:0 (kon.)
Häcken – Molde 1:3 (kon.) | Rangers – Sparta Praha 2:1 (kon.) | Lisabon – Raków 2:1 (kon.)
West Ham – Olympiakos 1:0 (kon.)
Glasgow Rangers
2:1 (2:0)
AC Sparta Praha
cz Štvrtok 09.11.2023, 21:00 • Ibrox Stadium, Glasgow • Európska liga • Skupina C

Sparta si pochopitelně zkomplikovala svou situaci ve skupiny Evropské ligy. V souběžně hraném zápase vyhrál Betis Sevilla nad Arisem Limassol a s devíti body vládne skupině. Na druhém místě jsou fotbalisté Rangers, kteří mají bodů sedm. Sparta klesla na třetí příčku, když v dosavadních čtyřech zápasech uhrála čtyři body. (23:02:09)

Je tu konec zápasu mezi Glasgow Rangers a Spartou Praha. Především ve druhém poločase jsme sledovali velmi zajímavý a dramatický fotbal. Sparta se především po příchodu Lukáše Haraslína a jeho gólu vrátila do zápasu a bojovala alespoň o bod. V úplném závěru si ale tolik potřebný tlak nevytvořila a domácí tak dokráčeli k vítězství 2:1.

90+9

90+9
    Žlutou kartu za faul ve středu pole dostal ještě Connor Goldson.

90+9
    Už se hraje devátá minuta nastavení. Sparta se dostala přeci jen na polovinu Rangers, jenže její útočné snažení skončilo ofsajdem.

90+8
    Spartě se v závěru zápasu nedaří dostat na polovinu soupeře. Tohle domácí již zvládnou.

90+7
    Borna Barišić navíc následně vybojoval rohový kop.

90+7
    Preciado znovu fauloval Toma Lawrence. Druhou žlutou sice nedostal, ale domácí zůstávají nastěhovaní u vápna Sparty.

90+6
    Už nám běží poslední minuta původně avizovaného nastavení.

90+5
    Střídání v týmu Glasgow Rangers:
    ze hřiště odchází Sam Lammers, přichází José Cifuentes.

90+5
    Angelo Preciado fauloval u lajny dostal žlutou kartu. Domácí samozřejmě nikam nebudou spěchat.

90+4
    Kairinen poslal centr do vápna přímo do rukavic gólmana Butlanda.

90+4
    Centr Haraslína odvrátila domácí defenziva na roh.

90+3
    Sam Lammers dostal žlutou kartu za faul. Je tu navíc standardka pro hosty.

90+2
    Dobrou minutu se nyní nehrálo, když domácí fanoušci nechtěli vrátit balon z ochozů a když si Sparta opatřila jiný od podavačů, tak zase pro změnu fanoušci hodili původní míč na trávník. Hra je přerušena a rozhodčí ukazuje, že přidá ještě jednu minutu.

90+1
    Ross McCausland se nyní dostal ke střele z dobré pozice, jenže technickým pokusem zamířil mimo.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby dnešního zápasu. Oba týmy se přetahují o balon, tlak Sparty nepřichází.

89
    James Tavernier si teď za zdržování během autového vhazování vysloužil žlutou kartu.