Astana – FC Ballkani 0:0 (kon.) | Besiktas – Bodö/Glimt 1:2 (kon.) | Čukarički Belehrad – Fiorentina 0:1 (kon.)
Ferencvároš – Genk 1:1 (kon.) | Helsinki – Frankfurt 0:1 (kon.) | Légia Varšava – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.)
Nordsjælland – Trnava sk 1:1 (kon.) | Solún – Aberdeen 2:2 (kon.) | Plzeň – D. Záhreb 1:0 (kon.)
Aston Villa – Alkmaar 2:1 (kon.) | Breidablik – Gent 2:3 (kon.) | Brugge – Lugano 2:0 (kon.)
Razgrad – Fenerbahce 2:0 (kon.) | Ljubljana – KÍ Klaksvík 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Lille sk 1:1 (kon.)
Zorja Luhansk – Tel Aviv 1:3 (kon.)
NK Olimpija Ljubljana
2:0 (0:0)
KÍ Klaksvík
cz Štvrtok 09.11.2023, 21:00 • Stadion Stožice, Lublaň • Európska konferenčná liga • Skupina A

To je pro dnešek zcela vše! Přeji dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:03:36)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:18.

Utkání 4.kola skupiny A mezi Lublaní a Klaksvíkem je u svého konce! Po jednoznačném průběhu se ze tří bodů raduje domácí slovinský celek. Ten byl po celou dobu zápasu lepší a brankami v 84. a 89.minutě si zajistil výhru 2:0. Branky domácích vstřelily Sualehe a Nukič.

90+4

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    89. Mustafa NUKIĆ - 2:0

89
    Olimpija Lublaň právě vstřelila branku!
    Domácí hráči přidávají pojistku! Lucas Pedro poslal přesnou přihrávku doběhu, na tu si naběhl MUSTAFA NUKIČ, který tvrdou a přesnou trefou zvýšil skóre dnešního duelu. – 2:0.

86
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík:
    ze hřiště odchází Vegard Forren, přichází Jóhan Josephsen.
    84. David SUALEHE - 1:0

84
    Domácí jdou ke konci zápasu do zaslouženého vedení! Ahmet Muhamedbegovič vyslal nabídku ze strany do vápna soupeře. Zde si našel balón DAVID SUALEHE, který suverénně prostřeluje brankáře Johanssona. – 1:0.

76
    Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň:
    ze hřiště odchází Admir Bristrić, přichází Mustafa Nukić,
    ze hřiště odchází Justas Lasickas, přichází David Sualehe,
    ze hřiště odchází Nemanja Motika, přichází Pedro Lucas.

75
    Po dalších patnácti minutách se skóre zápasu nezměnilo. Aktivnějším týmem je stále domácí Lublaň, ale branku vsítit nedokázala. Naopak hosté šli do oslabení, když se v 63.minutě nechal vyloučit Frederiksberg.

73
    ze hřiště odchází Luc Kassi, přichází Deni Pavlović.

69
    Po krátkém pobytu na hřišti inkasuje žlutou kartu hostující Sivert Gussias.

68
    ze hřiště odchází Sa'ar Fadida, přichází Diogo Pinto.

64
    ze hřiště odchází Marko Brest, přichází Ivan Posavec.

ze hřiště odchází Patrick da Silva, přichází Mads Boe Mikkelsen,
    ze hřiště odchází Páll Klettskarð, přichází Sivert Gussiås.

63
    Arni Frederiksberg si nedal pozor a obdržel druhou žlutou kartu v utkání. To znamená, že se předčasně pakuje do kabin.

60
    Ani po hodině hry se skóre nepohnulo. Druhý poločas je stejně pasivní jako ten první. Jednu velkou šanci měl domácí Rui Pedro, ale svůj celek zachránil skvělým zákrokem Johansson.