Amsterdam – Brighton 0:2 (kon.) | Karabach – Leverkusen 0:1 (kon.) | Linz – St.Gilloise 3:0 (kon.)
Haifa – Villarreal 1:2 (kon.) | Rennes – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Servette – Tiraspol 2:1 (kon.)
Slavia – AS Rím 2:0 (kon.) | Toulouse – Liverpool 3:2 (kon.) | AEK Atény – Marseille 0:2 (kon.)
Bergamo – Sturm Graz 1:0 (kon.) | Real Betis – Aris Limassol 4:1 (kon.) | Freiburg – Bačka Topola 5:0 (kon.)
Häcken – Molde 1:3 (kon.) | Rangers – Sparta Praha 2:1 (kon.) | Lisabon – Raków 2:1 (kon.)
West Ham – Olympiakos 1:0 (kon.)
Sporting Lisabon
2:1 (1:0)
Raków Częstochowa
cz Štvrtok 09.11.2023, 21:00 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Európska liga • Skupina D

Domácí fotbalisté vyhrávají nad soupeřem, který hrál dlouhou dobu bez vyloučeného hráče. Lisabon získal dvoubrankové vedení. Hosté dokázali duel zdramatizovat, ale vyrovnat se jim nepodařilo. (22:57:45)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 9:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:9.

90+6

90+6
    Dostali jsme se do poslední minuty hry v nastavení.

90+5
    V poklidném tempu se zápas dohrává, žádnou šanci jsme v nataveném čase neviděli. Vladan Kovačević uvede míč do hry dlouhým výkopem.

90+5
    Žlutá karta pro tým Raków Čenstochová (Srdjan Plavšić).

90+3
    Polovina nastaveného času je pryč a hostující celek si výraznější šanci na srovnání nevypracoval.

90+2
    Marcin Cebula hledal spoluhráče před brankou, ale obrana Lisabonu si šikovně poradila.

90+2
    Hostující celek se usadil na útočné části hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Uvidíme, kolik minut sudí nastaví nad rámec druhého poločasu. Nyní se hosté dostali do ofsajdu.

90
    Na počátku poslední minuty hry ve druhém poločase vybojoval domácí celek rohový kop.

89
    Domácí celek vhazuje na své polovině, hráči balon do hry nechtějí dát rychle. Hrají takticky velmi dobře.

87
    V poklidném tempu se utkání dohrává a za skandovaného potlesku míří domácí hráči za výhrou.

86
    Žlutá karta pro tým Sporting Lisabon (Paulinho).

84
    Rohový kop pro domácí celek, centr se snesl na přední tyč, ale obrana polského klubu si dokázala poradit.

82
    Střídání v týmu Raków Čenstochová:
    ze hřiště odchází Gustav Berggren, přichází Sonny Kittel.

81
    Fanoušci domácího celku už oslavují výhru v tomto zápase, ale několik minut ještě zbývá. V posledních minutách na nějakou výraznější příležitost čekáme marně.