AS Rím – Kluž 5:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Dundalk 4:3 (kon.) | Slavia – Nice 3:2 (kon.)
Be'er Sheva – Leverkusen 2:4 (kon.) | Benfica – Rangers 3:3 (kon.) | Lech Poznań – Liége 3:1 (kon.)
Solún – Eindhoven 4:1 (kon.) | Omonia Nikózia – Granada 0:2 (kon.) | Sociedad – Alkmaar 1:0 (kon.)
Rijeka – Neapol 1:2 (kon.) | Sivasspor – Karabach 2:0 (kon.) | Razgrad – Tottenham 1:3 (kon.)
YB Bern – CSKA Sofia 3:0 (kon.) | Arsenal – Molde 4:1 (kon.) | Leicester – Braga 4:0 (kon.)
Zorja Luhansk – AEK Atény 1:4 (kon.) | Celtic – Sparta Praha 1:4 (kon.) | AC Miláno – Lille 0:3 (kon.)
Antverpy – Linz 0:1 (kon.) | D. Záhreb – Wolfsberger 1:0 (kon.) | Feyenoord – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
CZ Belehrad – Gent 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Liberec 5:0 (kon.) | Villarreal – Tel Aviv 4:0 (kon.)
FK Crvena Zvezda Belehrad
2:1 (1:1)
KAA Gent
cz Štvrtok 05.11.2020, 21:00 • Stadion Rajko Mitić (Marakana), Bělehrad • Európska liga • Skupina L

90+1
    Domácí samozřejmě při střídání nespěchají a následuje další změna v jejich sestavě. El Fardou Ben Nabouhane dohrál, na plac jde Srdan Spiridonovic.

90
    Aleksandar Katai dnes odpracoval velmi dobrých devadesát minut a přepouští místo na hřišti Veljko Nikolićovi. Ten bude doufat, že se jeho tým bude pět minut úspěšně bránit. Tak hodně se bude nastavovat minut.

83
    Dnes výborně hrající Guélor Kanga má splněno. Místo něj si zahraje Radovan Pankov, což je jednoznačné posílení zadních řad domácích.

81
    Zatímco je brankář Crvene Zvezdy ošetřován, hosté střídají. Stažení aktivního Vadise Odjidja-Ofoeho je možná chybou, otázkou ale je, kolik má tento belgický a ghanský záložník ještě sil.

75
    Dnes nepříliš viditelný záložník Elisha Owusu střídá a na zhruba osmnáct minut nastupuje Sven Kums.

63
    Oba týmy poprvé střídají. Hosté se rozhodli stáhnout Jordana Botaku, místo kterého jde na plac Anderson Niangbo. Za příznivého stavu pro domácí odchází Mirko Ivanić a zálohu posílí Njegoš Petrović.

Tomáš Lysý

Góly: 12. Kanga (Gobeljić), 59. Katai – 31. Odjidja-Ofoe (Jaremčuk)

Karty:   45+1. S. Sanogo (CZB), 45+1. N. Milunović (CZB), 84. Katai (CZB), 90+6. Gobeljić (CZB) – 25. Mohammadí (GNT), 48. Bukari (GNT)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 10:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:14.
    FK Crvena Zvezda Belehrad: Borjan – Gajić, Degenek, N. Milunović, Gobeljić – Kanga (83. Pankov), S. Sanogo – Ben Nabouhane (90+1. Spiridonovic), Ivanić (63. Petrović), Katai (90. Nikolić) – Falcinelli.
    Náhradníci: Popović – Pankov, Pavkov, Boakye, Petrović, V. Simić, Nikolić, Gavrić, Eraković, Spiridonovic, Vukanović, Krstović.

KAA Gent: Coosemans – Castro-Montes, S. Marreh, Hanche-Olsen, Mohammadí – Dorsch, Owusu (75. Kums) – Bukari, Odjidja-Ofoe (81. Kleindienst), Botaka (63. Niangbo) – Jaremčuk.
    Náhradníci: Jochmans, Vanden Borre – Bezus, Niangbo, Samoise, Kums, Plastun, Kleindienst, Arslanagic.

Rozhodca: Michael Fabbri – Giorgio Peretti, Alessandro Costanzo (vš. Itálie)